reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Czyli transfer w 6 dniu przyjmowania progesteronu zamiast w 5? Jak miałaś zalecony progesteron? pierwszy dzień przyjmowania to dzień 0 czy 1 bo różnie kliniki robią
24.04 zaczęłam przyjmować progestoren 3 x 1 a 28.04 miałam pierwsza biopsje więc więc pierwszy dzień przyjmowania to dzien 1.
No i z tego co zrozymialam to o dzien później transfer albo dzien szybciej zacząć progestoren .
 
reklama
Tak w ogóle to lekarka zaproponowała mi dzisiaj podwójną stymulację. Nie byłam na to gotowa, bo moja chora głowa już miała inny plan. Któraś z was miała taką stymulację? Wiem, że jedna z was jest w trakcie.
Nie kupuję tego, po 3 stymulacjach w ciągu pół roku robić sobie jeszcze taki strzał z podwójną to już chyba przesada 🤔
Przecież ja już teraz mam dosyć. A i koszt tej przyjemności powala, bo liczą normalnie jak za pełną stymulację.
Dzisiaj zapłaciłam " jedyne " 18600 za pojedynczą plus 2 dodatki 🙈
 
A czemu ty płacisz za wszystko z góry skoro stymulacja jeszcze się nawet nie zaczęła?
Tak w ogóle to lekarka zaproponowała mi dzisiaj podwójną stymulację. Nie byłam na to gotowa, bo moja chora głowa już miała inny plan. Któraś z was miała taką stymulację? Wiem, że jedna z was jest w trakcie.
Nie kupuję tego, po 3 stymulacjach w ciągu pół roku robić sobie jeszcze taki strzał z podwójną to już chyba przesada [emoji848]
Przecież ja już teraz mam dosyć. A i koszt tej przyjemności powala, bo liczą normalnie jak za pełną stymulację.
Dzisiaj zapłaciłam " jedyne " 18600 za pojedynczą plus 2 dodatki [emoji85]
 
W sensie "oficjalnie zalecone" to znaczy że lekarka twierdzi, że mogą pomóc, bo przy 3 poprzednich stymulacjach w innych klinikach nie wierzyli że suplementy mogą cokolwiek zmienić
no ale to podasz jakieś nazwy ? :p Czy któraś dziołcha bierze może Ovarin ? Bo zamówiłam 2 opakowania takich cudów się naczytałam
 
A podwójna stymulacja to to samo co superstymulacja? Bo czytałam, że w przypadku słabych komórek /zarodkow to jest dobre rozwiązanie więc może i miałoby to sens u Ciebie.
Ale myślę, że powinnaś ta decyzję podjąć sama.
Tak w ogóle to lekarka zaproponowała mi dzisiaj podwójną stymulację. Nie byłam na to gotowa, bo moja chora głowa już miała inny plan. Któraś z was miała taką stymulację? Wiem, że jedna z was jest w trakcie.
Nie kupuję tego, po 3 stymulacjach w ciągu pół roku robić sobie jeszcze taki strzał z podwójną to już chyba przesada [emoji848]
Przecież ja już teraz mam dosyć. A i koszt tej przyjemności powala, bo liczą normalnie jak za pełną stymulację.
Dzisiaj zapłaciłam " jedyne " 18600 za pojedynczą plus 2 dodatki [emoji85]
 
A podwójna stymulacja to to samo co superstymulacja? Bo czytałam, że w przypadku słabych komórek /zarodkow to jest dobre rozwiązanie więc może i miałoby to sens u Ciebie.
Ale myślę, że powinnaś ta decyzję podjąć sama.
Chyba to samo, stymulacja/ pickup - przerwa 6 dni i - kolejna stymulacja/ pickup. Potem koniecznie mrożenie zarodków.
Za dużo tego, za długo i na dodatek już mnie nie stać
 
reklama
Do góry