reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Dzięki, ale to niestety nie jest szansa na 2 dzieciątka tylko bardzo duże utrudnienie.
Ale masz rację, każdy ma jakieś choroby i problemy, nie ma co się użalać
A to w taki sposób działa 😱to Przepraszam
I tak Was podziwiam mi jedna próba się nie udała 😔😔😔 i wiesz wiara zanikła ale co musimy próbować bo tak to w ogóle będzie klapa
A powiedz mi to teraz dopiero wykryli u Ciebie ?Predzej nikt tego nie widział ?A komórki NK i okno też Ci sprawdzali?
 
reklama
A to w taki sposób działa 😱to Przepraszam
I tak Was podziwiam mi jedna próba się nie udała 😔😔😔 i wiesz wiara zanikła ale co musimy próbować bo tak to w ogóle będzie klapa
A powiedz mi to teraz dopiero wykryli u Ciebie ?Predzej nikt tego nie widział ?A komórki NK i okno też Ci sprawdzali?
Dowiedziałam się o tym dość późno bo przed swoją 30stką. Każdy lekarz mówił co innego. Dopiero 2 lata temu miałam HSG i zobaczyłam jak to wygląda a w piątek po histeroskopii dostałam ostateczną i dokładną diagnozę. Wcześniej nikt nic nie zauważył a chodziłam prywatnie do ginekologów.
Nk i okna nie sprawdzałam
 
Ja już po wizycie. Dokumenty podpisane, kasa poszła. Mam już leki ale stymulację zaczynam dopiero końcem lipca i będzie świeży transfer. Na początku była mowa o mrożonym poprzedzonym datowaniem endometrium, ale nie chcę czekać tyle miesięcy. W moim wieku to nie ma sensu ☹️
Mam brać 300 menopuru + gonapeptyl, ciekawe czy mnie hiperka nie dopadnie przy takiej dawce.
Chyba jestem już zmęczona tym wszystkim. Jak ja bym chciała skończyć już z tym cholernym leczeniem 😞
Ja też stymulacje zaczynam w lipcu :) razem raźniej..
 
Dowiedziałam się o tym dość późno bo przed swoją 30stką. Każdy lekarz mówił co innego. Dopiero 2 lata temu miałam HSG i zobaczyłam jak to wygląda a w piątek po histeroskopii dostałam ostateczną i dokładną diagnozę. Wcześniej nikt nic nie zauważył a chodziłam prywatnie do ginekologów.
Nk i okna nie sprawdzałam
A co na to Pani dr ? Można coś z tym zrobić ?
 
Hej dziewczyny. Pewnie pamiętacie, ale w ostatnim cyklu miałam ciążę biochemiczną... Chciałam zrobić miesiąc przerwy, ale nie zrobiłam i podeszliśmy do transferu w kolejnym cyklu. Obiecalam sobie, że nie pójdę tak wcześniej na betę jak ostatnio, żeby nie martwić się w razie czego niskim wynikiem, a dopiero wtedy gdy test pokaże wyraźne 2 czerwone kreski. Dzisiaj jest 6dp transferze, zrobiłam test, i jest cień... Nie idę jeszcze na betę i nie skaczę z radości.. I też nie robię sobie złudnych nadziei.. Myślę, że kolejny test zrobię w czwartek i zobaczymy.
Pięknego dnia życzę!
IMG_20210518_070546.jpeg
 
reklama
Hej dziewczyny. Pewnie pamiętacie, ale w ostatnim cyklu miałam ciążę biochemiczną... Chciałam zrobić miesiąc przerwy, ale nie zrobiłam i podeszliśmy do transferu w kolejnym cyklu. Obiecalam sobie, że nie pójdę tak wcześniej na betę jak ostatnio, żeby nie martwić się w razie czego niskim wynikiem, a dopiero wtedy gdy test pokaże wyraźne 2 czerwone kreski. Dzisiaj jest 6dp transferze, zrobiłam test, i jest cień... Nie idę jeszcze na betę i nie skaczę z radości.. I też nie robię sobie złudnych nadziei.. Myślę, że kolejny test zrobię w czwartek i zobaczymy.
Pięknego dnia życzę! Zobacz załącznik 1272690
Trzymam kciuki za grubą krechę a potem betę do nieba ✊✊✊
 
Do góry