reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
w którym dniu cyklu robi sie transfer ?
Różnie tu dziewczyny piszą, ja przy 2 crio mialam w 16 dc. 11 zawsze jade na podgląd endo i 5 dni później mam transfer... Zobaczymy jak teraz pójdzie... Według moich obliczeń jeśli by się udało w co bardzoooo wierzę po nowych zaleceniach rodzila bym w okolicy męża urodzin. Najpiękniejszy prezent na świecie by dostał 😍😍😍😍😍
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczynki. Głupie pytanie... Jak liczycie dni miesiączki? Jak np dostałam w piątek wieczorem to liczyć od piątku czy już od soboty? :/ I czy któraś z Was po ciąży biochemicznej podchodziła od razu do kolejnego transferu? Czy czekałyście jeden cykl? Ja postanowiłam, że zrobię miesiąc przerwy, i nie wiem czy iść teraz po krwawieniu do lekarza sprawdzić czy tam wszystko ok, czy po prostu jak dostanę kolejnej miesiączki?
 
Hej dziewczynki. Głupie pytanie... Jak liczycie dni miesiączki? Jak np dostałam w piątek wieczorem to liczyć od piątku czy już od soboty? :/ I czy któraś z Was po ciąży biochemicznej podchodziła od razu do kolejnego transferu? Czy czekałyście jeden cykl? Ja postanowiłam, że zrobię miesiąc przerwy, i nie wiem czy iść teraz po krwawieniu do lekarza sprawdzić czy tam wszystko ok, czy po prostu jak dostanę kolejnej miesiączki?
Mi kiedyś lekarka powiedziała że jeśli okres przychodzi wieczorem to pierwszy dzień liczymy od kolejnego dnia i zaczęłam tak robić. Po biochemicznej podchodzilam od razu w kolejnym cyklu.
 
Hej. Chyba to będzie taki żal post.
Niestety wczoraj odebralam wyniki w 9dpt beta 0.3. 2 transfer nieudany. Umarłam, załamałam się. Nie mam pomysłu. Wiem ze można robić badań miliony i za miliony ale ja bardziej mam żal do losu dlaczego. Co takiego zrobiłam ze poświęcając się maksymalnie jak to możliwe nie mogę zostać mamą. Mam żal do Tego tam u góry ze ktoś kto nie chce zachodzi od tak w ciążę i porzuca dziecko za rogiem. A my? Przecież będziemy najwspanialszymi rodzicami. Dlaczego to tak boli 😭 i dlaczego tak musi być się pytam !
 
Hej. Chyba to będzie taki żal post.
Niestety wczoraj odebralam wyniki w 9dpt beta 0.3. 2 transfer nieudany. Umarłam, załamałam się. Nie mam pomysłu. Wiem ze można robić badań miliony i za miliony ale ja bardziej mam żal do losu dlaczego. Co takiego zrobiłam ze poświęcając się maksymalnie jak to możliwe nie mogę zostać mamą. Mam żal do Tego tam u góry ze ktoś kto nie chce zachodzi od tak w ciążę i porzuca dziecko za rogiem. A my? Przecież będziemy najwspanialszymi rodzicami. Dlaczego to tak boli [emoji24] i dlaczego tak musi być się pytam !
Rozumiem Cię doskonale kochana... I też tego nie mogę pojąć... Dlaczego to wszystko jest takie niesprawiedliwe... Macie jeszcze jakieś zarodki?
 
Rozumiem Cię doskonale kochana... I też tego nie mogę pojąć... Dlaczego to wszystko jest takie niesprawiedliwe... Macie jeszcze jakieś zarodki?
To był 2 ostatni oba były bardzo dobrej klasy. Mam 9 zamrożonych komórek więc wystarczy zapłodnić ale boję się znów tego stresu czy coś się zapłodni czy coś przetrwa. Mam dość dziś nie jestem w stanie tego ogarnąć 😭
 
Hej. Chyba to będzie taki żal post.
Niestety wczoraj odebralam wyniki w 9dpt beta 0.3. 2 transfer nieudany. Umarłam, załamałam się. Nie mam pomysłu. Wiem ze można robić badań miliony i za miliony ale ja bardziej mam żal do losu dlaczego. Co takiego zrobiłam ze poświęcając się maksymalnie jak to możliwe nie mogę zostać mamą. Mam żal do Tego tam u góry ze ktoś kto nie chce zachodzi od tak w ciążę i porzuca dziecko za rogiem. A my? Przecież będziemy najwspanialszymi rodzicami. Dlaczego to tak boli 😭 i dlaczego tak musi być się pytam !
Strasznie to wszystko nieprawiedliwe, przytulam bardzo mocno.
 
reklama
Hej. Chyba to będzie taki żal post.
Niestety wczoraj odebralam wyniki w 9dpt beta 0.3. 2 transfer nieudany. Umarłam, załamałam się. Nie mam pomysłu. Wiem ze można robić badań miliony i za miliony ale ja bardziej mam żal do losu dlaczego. Co takiego zrobiłam ze poświęcając się maksymalnie jak to możliwe nie mogę zostać mamą. Mam żal do Tego tam u góry ze ktoś kto nie chce zachodzi od tak w ciążę i porzuca dziecko za rogiem. A my? Przecież będziemy najwspanialszymi rodzicami. Dlaczego to tak boli [emoji24] i dlaczego tak musi być się pytam !
Bardzo mi przykro.
Chce Ci tylko napisac, ze warto walczyć i ze jak juz sie udaje, to cały ten zal znika, zapomina sie wieksza czesc tej ohydnej i trudnej drogi.
Wyplacz sie, wykrzycz, zapij winem, zagryz czekoladą, cokolwiek potrzebujesz.
A potem mam nadzieje, ze znajdziesz sile zeby zacząć od nowa. Wiekszosc z nas wygrywa, co jest dowodem na to, ze warto.
Trzymam kciuki [emoji110]
 
Do góry