reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny dziś 14dzien od transferu 3dniowego zarodka
Beta 453.6 czy nie za a mało:(
Mnie się wydaje, że to nie jest niska beta, to tak jak 12 dzień blastki, no ale tylko druga beta prawdę Ci powie, szkoda że nie zrobiłaś wczoraj i w piątek. W sobotę to chyba nie otrzymasz wyniku i będziesz musiała przetrwać święta ale myśl pozytywnie bo wydaje mi się, że dobrze rokuje 😉 trzymam ✊
 
reklama
Będzie dobrze🙂 myślami jestem z Tobą, opowiesz później jak było bo Ja czuje, że mnie tez czeka ta badanie.
Ja juz dawno po. Nie było tak złe duży dyskomfort po prostu.
Materiał „skrobany” pobrał z dwóch miejsc za 3 razem pobrał jeszcze wycinek. 450 zł ta przyjemnosc. Maja dzwonić hdzies za 2 tygodnie jaki wynik
 
Przepraszam zasnęłam już wczoraj a dziś w pracy byłam i dopiero teraz odpisuje. Trudno powiedzieć czy jestem zadowolona. Poszłam do niego pierwszy raz na jesień, taka procedura była od początku. Tylko przy ważniejszych momentach czyli przed biopsją i na podpisanie papierów była osobista wizyta i USG. Myślę, że położona jest spoko. Można powiedzieć że są profesjonalni. Przygotuj się na dużo badań. Właściwie dużo jest "przymusowych" a część do wyboru, ale ja brałam. Prawie wszystko oczywiście w miarę możliwości i kasy. I warto było bo do czegoś doszliśmy, tylko zła jestem że badanie endometrium proponował tak późno a z tego co teraz mam świadomość, to wiele kobiet ma z nim problem. Gdybyś miała jakies pytania śmiało pytaj tu lub priv. Nie wiem co jeszcze mogę dodać.
No ja już się tu wszystkich o wszystko wypytalam chyba hehe ale warto wiedzieć jeszcze osobiste opinie :) mam bliską znajoma którą Augustyniak prowadził i od razu zaszła i niedługo rodzi więc nie narzeka ale jak tu narzekać skoro wszystko poszło gładko... ;) właśnie wiem... te badania. Ale w okolicy to jedyna klinika tak blisko nas a nie chciałabym sama ciągle jeździć np do Gdańska, a tak to tylko pickup i transfer tam a po za tym tylko Bydgoszcz. Lekarz zrobił na mnie dobre wrażenie, jest mega miły na każde pytanie odpowiada ale te położne hmm dla mnie mało profesjonalne
 
Mnie się wydaje, że to nie jest niska beta, to tak jak 12 dzień blastki, no ale tylko druga beta prawdę Ci powie, szkoda że nie zrobiłaś wczoraj i w piątek. W sobotę to chyba nie otrzymasz wyniku i będziesz musiała przetrwać święta ale myśl pozytywnie bo wydaje mi się, że dobrze rokuje 😉 trzymam ✊
Wiem zwalilam:( zapomniałam o świętach i tej przerwie.... Hm może uprosze Panią w diagnostyce
 
Strasznie się boje, ze zostanę z niczym...to moja 5 ta stymulacja i mam zjechaną psychikę...mąż chciał wszystkie już dziś mrozić ale poszliśmy na układ w połowie ;) wiem, ze blastka lepsza ale w Novum nie podadzą mi w razie czego dwóch- a 3dniowe może podadzą w razie czego. Takie mam pokrętne może rozumowanie ale boje się ryzykować po moich przejściach :(
rozumiem, trzymam kciuki zeby wszystko poszlp dobrze! zla passa sie musi kiedys odwrocic. ja mam teraz krotki odpoczynek od invitro ale w czerwcu chce podejsc do pierwszrgo transferu. mega mnie zmeczy psychicxnie i fizycznie 2 stymulacje jakie mialam w tym roku
 
reklama
Do góry