reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Rozmawiałam z panią embriolog i na dzień dzisiejszy wszystkie moje maluchy czyli 8 są bardzo ładne w grupie pierwszej (12,10,8,7 podziałów). Jesteśmy tchórzami ale zdecydowaliśmy, ze 4 mrozimy dziś a 4 podhodujemy do blastki...jeśli oczywiście dadzą radę. Boje się cieszyć ale to naprawdę najlepsza stymulacja jaka miałam. Na małych dawkach leków. Jest mi cholernie przykro, ze 3 razy tak mi zepsuli stymulacje kiedy tego nie wymagałam ( jak przeszłam do Novum to lekarz był w szoku ze dostałam takie kopiaste dawki leków kiedy nic na to nie wskazywało żebym takie potrzebowała). Ale najważniejsze, ze już wiem jaka drogę w razie czego obrać :)
hej taknz ciekawosci putam, czemu do blastki nie chcesz wszystkich trzymac? 8 to duzo napewno by Ci polowa zostala
 
reklama
U mnie dzis12dc i znów różowe plamienia [emoji85] nie wiem o co chodzi. Czy to mogą być rozjechane hormony? Nigdy przed invitro nie miałam takich plamień [emoji2368]torbieli nie mam, na owulacje za szybko,na usg 2 tyg temu nie było nic co mogłoby być powodem a to już 2 cykl kiedy tak się dzieje[emoji848]
Myślę, że te hormony, które łykamy jak cukierki mają bardzo duży wpływ... Ja przed in vitro też miałam wszystko regularnie idealne, a teraz cykle raz 23 raz 40 dni....
 
Myślę, że te hormony, które łykamy jak cukierki mają bardzo duży wpływ... Ja przed in vitro też miałam wszystko regularnie idealne, a teraz cykle raz 23 raz 40 dni....
No właśnie tylko to mi przychodzi do głowy bo ja nigdy takich problemow nie mialama po tych końskich dawkach leków organizm pewnie się buntuje [emoji848] [emoji2368]
 
hej taknz ciekawosci putam, czemu do blastki nie chcesz wszystkich trzymac? 8 to duzo napewno by Ci polowa zostala
Strasznie się boje, ze zostanę z niczym...to moja 5 ta stymulacja i mam zjechaną psychikę...mąż chciał wszystkie już dziś mrozić ale poszliśmy na układ w połowie ;) wiem, ze blastka lepsza ale w Novum nie podadzą mi w razie czego dwóch- a 3dniowe może podadzą w razie czego. Takie mam pokrętne może rozumowanie ale boje się ryzykować po moich przejściach :(
 
reklama
Do góry