reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Witam ciężko mi się połapać z tym forum czytam wpisy ale wszystko się miesza [emoji23]mam do was pytanie napiszcie proszę za którym razem wam się udało [emoji1768]co było powodem straty transferu co robilyscie po nieudanym Et jakie badania i jakie przerwy miałyście [emoji848]
Ja ma jeden nieudany transfer za sobą, ciąża przestała się rozwijać i w styczniu poroniłam. Ze względu na swoją historię (4 wcześniejsze poronienia ciąż naturalnych) robiłam badania immunologiczne bo kilku mi brakowało. Ciągle czekam na Cytokiny i od tego będzie zależało co dalej . W najlepszym wypadku do kolejnego transferu dojdzie w maju.
 
reklama
Witam ciężko mi się połapać z tym forum czytam wpisy ale wszystko się miesza 😂mam do was pytanie napiszcie proszę za którym razem wam się udało 🤰co było powodem straty transferu co robilyscie po nieudanym Et jakie badania i jakie przerwy miałyście 🤔
Mnie się udało za pierwszym razem lecz poronieniłam na początku 7 tygodnia, dosłownie 3 dni przed serduszkowym 😪 później poszłam za ciosem i nie robiąc żadnych badań, podeszłam do 2 transferu,udanego 🙂 dzisiaj jest 13dpt i jadę na drugie badanie bety, ciekawa jestem wyniku, co tam zobaczę 🧐
 
Jeśli mogę wiedzieć dlaczego brałaś accofil ? To Twoje 1 podejście?
To mój 5ty transfer. 3 pełna procedura. Accofil zalecił mi immunolog, coś mi tam zrypanego w immuno wyszło ale nie pamiętam co 🤦🏻😂. Mam też trombofilię i mutację mthfr i PAI. Biorę zastrzyki z heparyny. Przebadałam się wzdłuż i wszerz po 3cim nieudanym transferze. Ale moim zdaniem niestety mam do bani komórki bo mialam operowane jajniki kilka razy i 37 lat. Korzystamy z dawcy bo armia męża się nie nadaje 😔 ale i tak nic nie wychodzi. Także są tutaj i wesołe i mniej wesołe historie, chociaż każda z nas liczy na to że prędzej czy poźniej się uda 😉
 
Mnie się udało za pierwszym razem lecz poronieniłam na początku 7 tygodnia, dosłownie 3 dni przed serduszkowym 😪 później poszłam za ciosem i nie robiąc żadnych badań, podeszłam do 2 transferu,udanego 🙂 dzisiaj jest 13dpt i jadę na drugie badanie bety, ciekawa jestem wyniku, co tam zobaczę 🧐
Życzę powodzenia kochana napewno się uda daj znać jak ci poszło trzymam kciuki za was 🤰🥰
 
U nas cały zabieg jakieś 25 badania biopsja pakiet in vitro leki itp.no i niestety ciąża biochemiczna i został nam zarodek 4.3.2 więc lekarz radzi zrobić nowy zabieg który wyliczyli nam na 13 w tym też receptywnosc
A kiedy rozpoczęłaś stymulację ta pierwsza ? Nie ma teraz przeciwskazan do rozpoczęcia kolejnej ?
Nie trzeba jakiegoś czasu odczekać ?
 
Właśnie sprawdziłam, źle wcześniej czytałam, bo legenda na poprzedniej stronie, a myślałam, że tak jak zawsze jakaś norma jest po prawej a z lewej wynik... A tu w ogóle inaczej... Ryzyko podstawowe 1:1002 a skorygowane 1:589...
A wiecie, myślałam, że mam 1002 a że norma jest do 589... Chyba mi źle teraz.
Po pappa masz zwiększone czyli 'skorygowane' ale 1:589 to nadal niskie ryzyko.. napewno nie do robienia amnio a ewentualnie NIPT jeśli masz się tym stresować
 
@Brakujemiwiary bardzo mi przykro, ściskam Cię mocno i jestem z Tb serduszkiem ❤️😘😘😘😘 masz teraz czas dla siebie żeby dojść do siebie poukładać sobie to wszystko w głowie i pamiętaj że masz również prawo do swoich emocji❤️❤️❤️ pisz jak tylko będziesz chciała porozmawiać 😘😘😘😘😘
 
A kiedy rozpoczęłaś stymulację ta pierwsza ? Nie ma teraz przeciwskazan do rozpoczęcia kolejnej ?
Nie trzeba jakiegoś czasu odczekać ?
Ja pierwsza miałam w lutym jestem świeżo po więc lekarz mówił że można ale nie trzeba ją ze względów finansowych muszę odłożyć a w sobotę mam wizytę podobno mam torbiel ciekawe jak to będzie wyglądało czy się wchłonie czy nie bo też z torbielem podobno nie można zacząć
 
reklama
Do góry