reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Naprawdę nie chce mi sie kłócić o pierdoły ale była w tym agresja bo wzięłaś to do siebie osobiście nie wiadomo dlaczego i mnie oskarżasz o jakąś pretensjonalność. Podczas gdy ja tylko powiedziałam że nie każdy się nadaje do tego. I tyle.
 
reklama
Czytałam też Twoje posty na innych forach i cieszę się, że tak wyszło bo pisalas, że Twojemu facetowi bardzo zależy na dziecku. Mam nadzieję, że Wam się ułoży🙂

Bredzi o adopcji i rodzinie zastępczej.

Wiem brutalnie to zabrzmi - ale mu nie wierze.

Albo inaczej - sądze że się mu odmieni.
 
Nie... Ja jeszcze nie robiłam :) Jutro idę. Spoko, ja tez nie wierzę😉 Po prostu już mam dość czekania i brania Accofilu z heparyną bez sensu więc chcę wiedzieć jak najszybciej. Czyli 9-10dpt beta musi byc conajmniej 20 żeby móc się łudzić.. Ja mam już taki dystans i brak wiary w to że się uda że po prostu chcę mieć za sobą ten cyrk 💁
Jeśli mogę wiedzieć dlaczego brałaś accofil ? To Twoje 1 podejście?
 
A masz to ryzyko poniżej 100 ? Nie godz się od razu na amniopunkcje, to 1% ryzyka poronienia, Nifty napewno rozwieje wszelkie wątpliwości. Ja jestem bardzo zadowolona ze zrobiłam je tak szybko..
Właśnie sprawdziłam, źle wcześniej czytałam, bo legenda na poprzedniej stronie, a myślałam, że tak jak zawsze jakaś norma jest po prawej a z lewej wynik... A tu w ogóle inaczej... Ryzyko podstawowe 1:1002 a skorygowane 1:589...
A wiecie, myślałam, że mam 1002 a że norma jest do 589... Chyba mi źle teraz.
 
Masakra ile tam pieniędzy zostawiamy 😳. My ze starym podstawowe badania jego żołnierzy mojego podwozia hormony i kilka wirusologicznych badań i dodatkowo kariotypy sobie zrobiliśmy i ok 4tys (w tym 2 wizyty) nie ma a gdzie tu dalej 🙈. A i tak większość badań z krwi udało mi się zrobić na NFZ. Powiedzcie mi kuleżanki ile wasze ”marzenie” kosztuje Was funduszy do tej pory . Ja się modlę żeby w 20 się zamknąć 🙃
U nas cały zabieg jakieś 25 badania biopsja pakiet in vitro leki itp.no i niestety ciąża biochemiczna i został nam zarodek 4.3.2 więc lekarz radzi zrobić nowy zabieg który wyliczyli nam na 13 w tym też receptywnosc
 
Witam ciężko mi się połapać z tym forum czytam wpisy ale wszystko się miesza 😂mam do was pytanie napiszcie proszę za którym razem wam się udało 🤰co było powodem straty transferu co robilyscie po nieudanym Et jakie badania i jakie przerwy miałyście 🤔
 
Witam ciężko mi się połapać z tym forum czytam wpisy ale wszystko się miesza 😂mam do was pytanie napiszcie proszę za którym razem wam się udało 🤰co było powodem straty transferu co robilyscie po nieudanym Et jakie badania i jakie przerwy miałyście 🤔
Udało się za pierwszym razem, więc nic nie robiłam. Uważam że do trzech transferów nic nie należy robić, zdać się na lekarza, ewentualnie histeroskopie.
 
reklama
Nurtuje mnie jedna rzecz może któraś też tak miała a więc tak mam Hashimoto brałam też metformax ogólnie nie mam stwierdzonej cukrzycy ale prZy mojej wadze to widać że może coś nie grać z podziwu nadwagi dlatego też mi to doktor zapisał wszystko było ok z badań przy stymulacji też ok więc zastanawia mnie dlaczego dobre zarodki nie zostały ze mną lekarz stwierdził ciążę 10 dot beta 47 dwa dni później beta 15 ciąża biochemiczna plamienie raz mocniej raz nie kazał odstawić mi tabletki i czekać na miesiączkę po 4 dniach miesiączka masakra ale krotko 4 dni i koniec ciekawi mnie czy któraś z was też tak miała czy tylko ja taki wybryk natury niby wszystko ok a jednak klapa teraz jak będę miała transwer mam mieć podany accofil i zrobić receptywnosc macicy i zbadają NK ale cZy to straczy 😥to wszystko to chyba jak wygrać w lotka tylko szczęście tyle osób zachodzi za 1 próba z tego co czytam jednak macie dziewczyny szczęście 🤰🥰
 
Do góry