reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kuwa 😥. A jaka ta beta dokładnie? Zero coś tam? Kiedy robiłaś? Wczoraj?
Nie chcę być wredna czy coś, ale ja nie wierzę w żadne późne implantacje 😔.
Jakoś zapadły mi słowa @Netiaskitchen że jak w 6dpt nie ma dwucyfrowej bety to raczej nic z tego nie będzie. Na razie to się na forum ciągle potwierdza 😔
Ale to jest moje zdanie. Jak chcesz to zrób następnego dnia kolejna betę. Nie musisz czekać 2 dni.
Trzymaj się 😥❤️❤️
Tak, niestety slabo to wróży... 😪
@szakszuka to zależy trochę. Jak już się zna trochę swój organizm to w takim momencie można odstawiać leki😪 bo to jak 7dpt blastki.
Nikomu nie doradzam takich gwałtownych ruchów, ale mi się zdarzało poddać w 6dpt przy becie 0.
 
Namówiłaś mnie hehe, serio wziełam z Ciebie przykład. Widzę, że jesteś szczęsliwa, pogodzona sama ze sobą....wiesz o czym piszę. Chcę podobnie, mieć wolną głowę i nie zastanawiać się czy gdzieś moje dziecko jest, czy jest szczęsliwe i takie tam głupoty. Dziewczyny po adpocji zarodka kompletnie nie bierzcie tego do siebie, gdyby adopcja była ze wskazaniem to bym oddała zarodek bez zastanowienia, a tak anonimowo to nie na moją głowę do końca życia myśleć. Obiektywnie mam warunki, środki, choć teraz jestem super spełniona i już wystarczy ale co zrobić jak los tak rozdaje.
Dziekuje,to jak slowa uznania😚
 
@bazylia128 jak tam? Rodzinka już była czy masz jeszcze tłumy w domu? Jak malutka? A Ty jak? Lepiej się czujesz?
Nie, wpuszczamy do domu tylko moich rodzicow i tesciow. Moja mama jest oczywiscie codziennie. Łukasz ma dwa tygodnie wolnego, chcemy ten czas wykorzystac dla siebie a poza tym boimy sie szalejacej corony ;( Teraz podobno nawet noworodki choruja ;( Na swieta wybieramy sie do rodzicow razem z tesciami - tam beda tez ciotki, wujkowie, kuzyni, kuzynki, babcia, moje rodzenstwo. To bedzie pierwsze takie spotkanie, ale tez nie za dlugo. Tak mi jest lepiej ;) Postanowilam na ten czas byc zadaniowa. Schudlam juz 12 kg ale to podobno woda i obrzeki schodza bo duzo sikam ;) malej sie bardzo ulewa i slabo odbija. Jestem taka wiesz wszedzie po trochu bo mam wyrzuty sumienia wobec moich psow - nie chce zeby sie czuly odtracone. Przez to rozpiesczam je jedzeniem - a to tez nie dobrze. Dzisiaj nie umylam zebow i tak jak w ciazy ja popuszczalam w majty tak teraz chodze ujszczana przez Natalke bo jak tylko wezme sie za zmiane pampresa i wezme ja na rece bez pieluszki tak leje na mnie po calosci ;)
 
Nie, wpuszczamy do domu tylko moich rodzicow i tesciow. Moja mama jest oczywiscie codziennie. Łukasz ma dwa tygodnie wolnego, chcemy ten czas wykorzystac dla siebie a poza tym boimy sie szalejacej corony ;( Teraz podobno nawet noworodki choruja ;( Na swieta wybieramy sie do rodzicow razem z tesciami - tam beda tez ciotki, wujkowie, kuzyni, kuzynki, babcia, moje rodzenstwo. To bedzie pierwsze takie spotkanie, ale tez nie za dlugo. Tak mi jest lepiej ;) Postanowilam na ten czas byc zadaniowa. Schudlam juz 12 kg ale to podobno woda i obrzeki schodza bo duzo sikam ;) malej sie bardzo ulewa i slabo odbija. Jestem taka wiesz wszedzie po trochu bo mam wyrzuty sumienia wobec moich psow - nie chce zeby sie czuly odtracone. Przez to rozpiesczam je jedzeniem - a to tez nie dobrze. Dzisiaj nie umylam zebow i tak jak w ciazy ja popuszczalam w majty tak teraz chodze ujszczana przez Natalke bo jak tylko wezme sie za zmiane pampresa i wezme ja na rece bez pieluszki tak leje na mnie po calosci ;)
Ale Ci przynajmniej humorek wrócił, to już chyba z dnia na dzień coraz lepiej :)
 
reklama
Do góry