reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć Dziewczyny. Po ostatnim transferze świeżych zarodków przyjmowałam hormony. Czy po transferze mrożonych zarodków też przyjmuje się hormony?? Pytam ponieważ dzisiaj mialam transfer mrożonego zarodka i lekarz nic nie wspomniał....
 
reklama
Nie wiedziałam, że masz mieć transfer?? Chyba przegapiłam 🥴
To w takim razie zaciskamy mocno ✊✊✊ i niech kropek się pięknie zadomowi 😘
Ilu dniowy zarodek miałaś podany?
No nic dziwnego bo siedzę krzakach i sie nie odzywam tylko Was podczytuje😉 Crio 3dniowego. Ide dalej w krzaki. Dam znać 1go czy coś z tego wyszło ✌
 
Czytalam na forum ovufriend. Oboje mieli kariotypy poprawne bez żadnych chorób genetycznych. Dziewczyna po 40, mąż niewiele starszy z dobrym nasieniem.
Ile miałaś zarodków do badania? Ile masz lat?
Ja cały czas myślę co ewentualnie zrobić, jeśli będą zarodki
w styczniu skonczone 37, mam z 2 stymuacji 10 zarodkow wyslanych do badania. ja mam historie z poronieniami wiec u mnie tulko pgt wchodzilo w gre. jesli nie poronilas nigdy to zaczy ze twoja macica pewni wybiera tylko to zdrowe zarodki, i wtedy moxnaby ryzykowac bez pgt bo po prosto nie zagniezdzi sie. mozajki niskiego stopnia sie transfetujr jak cos, mam nadzieje ze wyjda ladne blastki u Ciebie po tym progesteronie. niby to badanie teraz pgt jest malo inwazyjnr ale wiadomo jak slaby zarodek to moze nie przetrwac
 
Cześć Dziewczyny. Po ostatnim transferze świeżych zarodków przyjmowałam hormony. Czy po transferze mrożonych zarodków też przyjmuje się hormony?? Pytam ponieważ dzisiaj mialam transfer mrożonego zarodka i lekarz nic nie wspomniał....
Progesteron ,jesli bylas na cyklu naturalnym ,jesli na sztucznym jeszcze estradiol do tego.Chociaz mnie juz nic nie zdziwi,jest tyle roznych opcji.
 
W sensie czy brać zestawy invitro typu 2+1 lub 100%skutecznosci.
Bo Jeśli u większości zaskakuje dopiero po którymś razie to bardziej się opłaci wziąć pakiet?
Jasne pakiet jest o wiele bardziej opłacalny, naprawdę mają dobrą cenę w porównaniu do innych klinik (co do 2+1, bo tego drugiego nie znam) i coś tam zwracają jeśli uda się za pierwszym razem, ale oczywiście pokrywa tylko część rzeczy, wszystko to bardzo indywidualna kwestia - ile stymulacji, transferów, dodatkowych badań Cię czeka. Mi to też dobrze robiło na psychikę - wiedziałam, że jak kiepsko pójdzie po pierwszej punkcji, to mam opłaconą jeszcze drugą i trzecią ;) Tak naprawdę najpierw zróbcie te podstawowe badania jak amh i nasienie i później decydujcie, powodzenia 🌷
 
reklama
w styczniu skonczone 37, mam z 2 stymuacji 10 zarodkow wyslanych do badania. ja mam historie z poronieniami wiec u mnie tulko pgt wchodzilo w gre. jesli nie poronilas nigdy to zaczy ze twoja macica pewni wybiera tylko to zdrowe zarodki, i wtedy moxnaby ryzykowac bez pgt bo po prosto nie zagniezdzi sie. mozajki niskiego stopnia sie transfetujr jak cos, mam nadzieje ze wyjda ladne blastki u Ciebie po tym progesteronie. niby to badanie teraz pgt jest malo inwazyjnr ale wiadomo jak slaby zarodek to moze nie przetrwac
Przy takiej liczbie zarodków jak u ciebie też bym to rozważyła ale u nas się nie zanosi na nic szałowego. Zobaczymy co wyjdzie po punkcji i wtedy zadecyduje
 
Do góry