reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Wrzucam [emoji6] daj znać co myślisz, plis[emoji8]Zobacz załącznik 1249821
% Nk jest chyba troszkę za wysoki.
Ja miałam 7. Z tego co czytałam powinno być max 12, niech mnie dziewczyny tutaj poprawią jak źle coś piszę bo specjalistą nie jestem.
A robiłaś nk z endonometrium ?? Bo wiem ,że ty po przejściach. Szukali przyczyny ??
 
reklama
Dziewczyny w pn na 100 procent ciecie :o :o :o jak sie dowiedzialam to troche peklam i teraz ja troche porykuje tak sie boje [emoji22] ale musze dac rade - juz mam podobno rozwarcie na opuszek palca ale powiedzial ze to dobrze ;)
O nie, nie, nie. Nie rodzisz na kartoflisku jak obiecałaś wiec nie ma co pękać.
Pamietaj - grunt to pozytywne nastawienie [emoji6]
 
@Evela.6 ja aż tak się nie znam, ale z tego co wiem, to ważniejszy jest stosunek CD4/CD8, masz trochę za wysoki, powinien być poniżej 2, najlepiej jak jest koło 1.

A tym, że nie mieścisz się w zakresach się nie przejmuj, immunolodzy na to zupełnie inaczej patrzą.

W cytokinach będzie ważna wartość IL2 - odpowiadająca za atak zarodka i IL 10 - za jego ochronę. IL2 powinno być jak najmniejsze, a IL10 jak najwyższe :)
 
Super kochana, cieszę się 😘 Moja to z tego co widzę to będzie kruszynka.. No ale i tak juz jest większa ode mnie jak ja sie urodziłam.. Bo ja sie urodzilam w 40 tygodniu i sobie wyobraź że ważyłam 2500g... Byłam najmniejsza w całym szpitalu 😊😘 Ważne żeby zdrowe były ✊😘
Trzymam kciuki żeby każdej dziewczynie z forum sie udalo ✊✊
Dokładnie najważniejsze zeby byly zdrowe✊ja tez wazylam 2700 g jak sie urodzilam a moj Lukasz prawie 5kg😱jak ja bym musiala jeszcze 2 tyg czekac to kolo 4kg by wazyla. Dlatego ciesze sie ze to juz za 3 dni🥰
 
Mojego syna nie przebijecie w 36 tc 3600!! Teraz pewnie z 4000 a jeszcze mamy 11 dni to terminu.
A jesli nie urodzisz przed terminem to mimo takiej wagi lekarz nie ma oporow przed sn?
Bo to moze jeszcze ponad 3tyg potrwac, a to oznaczaloby ponad 4,5kg chlopa [emoji79][emoji79][emoji79]
Bardzo jestem ciekawa z jaka waga sie finalnie urodzi.
 
reklama
Do góry