reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Też odliczam tygodnie lub dni 😀Jestem gotowa💪 Mam nagły przypływ energii💃
Codziennie mam skurcze ,jutro drugie ktg
10 dni temu mała ważyła ponad 3kg
Rośnie jak na drożdżach 😀mamusia lubi zjeść😅😜niczego sobie nie odmawiam😉
Wow no to mysle ze to moze byc lada dzien😁Super ze mala taka duza , moja tez duza w poniedziałek wazyla 3209g😱moja mama jest u mnie wiec sie smieje ze podltuczyla wnuczke. Ja w ciazy mam faze na pierogi i mama biedna robi mi co chwile 🤣no i słodycze, straszny ze mnie lasuch🤣 to nas czas nie mozemy sobie odmawiać 🥰
 
reklama
Hej dziewczyny wiem ze rzadko tu zagladam ale trzymam za was wszystkie kciuki oby i wam spełniło sie wasze najwieksze marzenie. Ja jeszcze w dwupaku ale juz w poniedziałek ide do szpitala na CC. Prosze was trzymajcie za mnie kciuki i za moja malutka [emoji173]caluje was wszystkie
Wow to troszkę Wam się przesunął termin [emoji6] czekamy na ten mały cud [emoji173]️[emoji110]
 
Białka jako wskazania do heprayny.
Te drugie by wykluczyć zespół antyfosfolipidowy jest przeszkodą w implantacji i często poronienia.
Kiedy najlepiej te cytokiny zrobić??
Cytokiny to chyba obojętnie w jakim dniu cyklu 🤔. A ostatni transfer to robiłaś na jakichś zaleceniach?
Aha, to ja i tak mam już wskazania do heparyny
 
Możliwe , mój mąż tez się dziwił, myślał, ze mam gorączkę 😂mi tez przeszło, teraz mnie te cholerne nudności męczą , dzisiaj to normalnie pierwszy taki potworny dzień. Muszę mieć ciagle coś do jedzenia pod ręka bo jak tylko delikatnie poczuje głów to jest koniec 🤢
Mamy identyczne objawy,ja mam to samo.Teraz znowu mnie naszło.Zjadłam i trochę lepiej,ale jeszcze czuje jak mnie mdli.Jakoś musimy to przetrwać.😊 Jak są objawy,to ciąża się rozwija i jest ,ja się tym pocieszam☺️
 
reklama
Wrzuć wyniki bez danych.
Prtscn z wyników
Wrzucam [emoji6] daj znać co myślisz, plis[emoji8]
CollageMaker_20210318_193318553.jpeg
 
Do góry