reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Kochana właśnie porównałam dwa programy optimum i all inclusive i wyszło dziwnie :D jeśli do optimum dopłacę za to czego nie ma w all inclisive wychodzi, że all inclusive kosztuje 100 zł drożej.

Przy hiperce i odroczonym transferze biorąc pod uwagę 2300zł za transfer oraz by i w jednym i drugim było AH i EmbryoGlue wychodzi: Optimum 13700 a AllInclusive 13400 :D
O kurde, podrożało to sporo przez rok😕bierz jak korzystniej wychodzi. Wiadomo, że każde zaoszczędzone 100zl będziesz umiała dobrze wydać
 
reklama
@Szyszka99
Tak rzeczywiście się mówi, że te badania nie są konieczne tak często,ale plusem tego pakietu jest nawet nie to, że jest ta wizyta/telefon 3,6,10 dpt tylko, że po transferze juz właściwie za nic nie będziesz płacić, ani za badania krwi (beta plus hormony) , ani za wizyty. W przypadku udanego transferu oznacza to opłacone wizyty włącznie z serduszkową. Akurat my wybieraliśmy ten pakiet, żeby w razie odroczonego transferu dostać najwyższy zwrot, ale okazało się, że oprócz tej oplaty jednorazowo za caly pakiet to faktycznie nie dopłacaliśmy.Co, umówmy się, w przypadku invicty jest akurat zaskakujące 😆
A Wy mieliście odroczony transfer? Mogłabyś rozwinać myśl o tym niedopłacaniu bo jestem ciekawa :D a nie ogarniam za bardzo chyba ze względu na pore:D
 
A Wy mieliście odroczony transfer? Mogłabyś rozwinać myśl o tym niedopłacaniu bo jestem ciekawa :D a nie ogarniam za bardzo chyba ze względu na pore:D
No właśnie. Ta pora😆ja już też niezbyt ogarniam i może niezbyt logicznie piszę 😊
5 wizyt po transferze jest wliczonych (a przynajmniej było) w ramach tego pakietu all inclusive. Kazda z nich włącznie z badaniem bety, proga i estradiolu.
U nas miał być odroczony transfer, zresztą w pierwszej procedurze bylam na skraju hiperki i transfer był wtedy odroczony. Miałam AMH pow. 6. Ale finalnie teraz byl transfer świeży. I za nic nie dopłacaliśmy. Ostatnia wizyta w klinice to bylo 24dpt, wizyta serduszkowa. Ostatnia opłacona.
Ja byłam przyzwyczajona już że w invicta to caly czas coś trzeba płacić, a ten pakiet mnie pozytywnie zaskoczył akurat
 
Kurczę bo ja mam 6,38 AMH i lekarz mnie uczulił, na hiperkę, orientacyjny koszt mowił, że w 15k się zamniemy a ja tak szukałam takiego pakietu i nie mogłam znalezc ale w koncu zrozumiałam o co mu chodziło :D a np jak są te droższe pakiety z transferem gdzie dodatkowo są leki przed transferem, wizyty czy badania laboratoryjne przed transferem to myslisz, ze warto? Czy lepiej ten podstawowy i jak cos dopłacać?
 
No właśnie. Ta pora😆ja już też niezbyt ogarniam i może niezbyt logicznie piszę 😊
5 wizyt po transferze jest wliczonych (a przynajmniej było) w ramach tego pakietu all inclusive. Kazda z nich włącznie z badaniem bety, proga i estradiolu.
U nas miał być odroczony transfer, zresztą w pierwszej procedurze bylam na skraju hiperki i transfer był wtedy odroczony. Miałam AMH pow. 6. Ale finalnie teraz byl transfer świeży. I za nic nie dopłacaliśmy. Ostatnia wizyta w klinice to bylo 24dpt, wizyta serduszkowa. Ostatnia opłacona.
Ja byłam przyzwyczajona już że w invicta to caly czas coś trzeba płacić, a ten pakiet mnie pozytywnie zaskoczył akurat
Czyli w końcu dzidzi się udało! Gratuluje :* ostatnie pytanie i puszczam Cie do spania i siebie też, na jakim byłas protokole? długim czy krotkim?

Mega mega dziękuję Ci za pomoc z tym moim rozkminianiem wszystkiego :* jesteś super uprzejma :*
 
Kurczę bo ja mam 6,38 AMH i lekarz mnie uczulił, na hiperkę, orientacyjny koszt mowił, że w 15k się zamniemy a ja tak szukałam takiego pakietu i nie mogłam znalezc ale w koncu zrozumiałam o co mu chodziło :D a np jak są te droższe pakiety z transferem gdzie dodatkowo są leki przed transferem, wizyty czy badania laboratoryjne przed transferem to myslisz, ze warto? Czy lepiej ten podstawowy i jak cos dopłacać?
Mi się lepiej sprawdziło droższy pakiet. Ale wiesz, kazda sytuacja jest inna i ciężko tak wyrokować zawczasu co lepsze. Jakieś ryzyko i tak podejmujesz. Taki hazard trochę 🙈🙈🙈
Dobrze, że Cię uczulił. Mnie przy pierwszej procedurze nikt nie uprzedził i ile się nastresowalam wtedy to moje...
 
reklama
Czyli w końcu dzidzi się udało! Gratuluje :* ostatnie pytanie i puszczam Cie do spania i siebie też, na jakim byłas protokole? długim czy krotkim?

Mega mega dziękuję Ci za pomoc z tym moim rozkminianiem wszystkiego :* jesteś super uprzejma :*
No udało się 😊jakimś cudem
Długi protokół. Niskie dawki menopuru na początku. 18 dni stymulacji. W pizdu dlugo jakoś. Estradiol 3300 na chwilę przed punkcją. Pobrane 16 dojrzałych komórek (21 pęcherzyków było). Z tego 3 blastki tylko (teraz myślę, że aż 3 blastki). Oskar urodzony 1.11.2020. Zdrowy i silny❤️Nasz drugi.Ja mam 37 lat (za chwilę 38🙈)
Ty z Wawy jesteś?
 
Do góry