reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny jestem w 33tc i strasznie mnie mdli od jakiegoś czasu, są dni gorsze i lepsze, 1trym przeszłam bez takich atrakcji, czy faktycznie jest tak, że przed porodem często są mdłości?
 
Dzień dobry dziewczyny. Niestety tym smutnym akcentem muszę się pożegnać z Wami i grupą😔miałam zrobić test jutro , ale oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam go dziś. Nasza trzecia próba również jest nie udana 😭😭😭 jak dwie poprzednie ,choć mieliśmy idealne zarodki. I wszystko perfekcyjnie wychodziło.Więc tu nie chodzi o liczbę ale po prostu o szczęście. Nie wiem dlaczego nam się nie udało. Może nie jest mi dane zostać mamą. 😔😔Ja już straciłam kompletnie nadzieję. Po 9latach starań myslalam że in vitro to jest to co nam pomoże i wkoncu się uda ale niestety,Pękło mi serce 😭😭trzymajcie się dziewczyny obyście miały więcej szczęścia i wiary ode mnie❤️
Strasznie mi przykro, że się nie udało... Wiem jak to boli bo sama mam 2 porażki i brak kasy na nową procedurę z KD. Dodatkowo brak powodu dlaczego dobre zarodki się nie zaimplantowaly. Ale wiesz co? Ruszyłam dalej, robię badania i szukam powodu niepowodzenia. Bo może coś masz skopane w immunologii? Sprawdź wszystko co możesz zanim spróbujesz znowu bo wierzę że pozbierasz się któregoś dnia i ruszysz po spełnienie marzenia. Życzę dużo siły 😘😘
 
Dziewczyny jestem w 33tc i strasznie mnie mdli od jakiegoś czasu, są dni gorsze i lepsze, 1trym przeszłam bez takich atrakcji, czy faktycznie jest tak, że przed porodem często są mdłości?
Mdłości mogą pojawić się zawsze ....
Znam kobiety z mdłosciami 40 tygodni ....
Ja przed porodem zygałam jak kot i miałam biegunkę - oszyszczałam się.....Ale to było kilka godzin przed porodem już w pokoiku z rozwarciem 4 cm . Wcześniej nic z tych rzeczy
 
napewno bedzie dobrze! ja czekam teraz na wyniki pgs, w poniedzialek probki jada do Invicty i za ok 2 tyg wyniki. mega sie stresuje ze nic zdrowego nie bedzie:( trzymam kciuki zeby Twoje sie ladnir zagniezdzily
Będzie dobrze, zobaczysz ! Też się stresowałam a okazało się, ze zarodki zdrowe. Co więcej podobno w Invicta podają płeć :-) Głowa do góry !
 
My z kropkiem czujemy się oki. Lekko ciągnie brzuchol ale to chyba normalne. Teraz czekamy do pon rano krew w 3dpt (nazywają ta nadzór nad implantacja) pozniej popołudniu tel od lekarza 😊 i tak jeszcze w czwartek 7dpt 18.03 i pon 10 dpt 21.03. Musi byc dobrze 💪💪💪❤❤❤ trzymajcie mocno kciuki.
Hej, to będziemy testować w podobnym czasie :-) U mnie dziś 3dpt i od początku mam ciągnienie w dole brzucha ale wmawiam sobie, że to od progesteronu. Test planuję zrobić w piątek 19.03 a potem lecę na betę 22.03 (12 dpt). Wszechświecie sprzyjaj nam ! :-)
 
Dzień dobry dziewczyny. Niestety tym smutnym akcentem muszę się pożegnać z Wami i grupą😔miałam zrobić test jutro , ale oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam go dziś. Nasza trzecia próba również jest nie udana 😭😭😭 jak dwie poprzednie ,choć mieliśmy idealne zarodki. I wszystko perfekcyjnie wychodziło.Więc tu nie chodzi o liczbę ale po prostu o szczęście. Nie wiem dlaczego nam się nie udało. Może nie jest mi dane zostać mamą. 😔😔Ja już straciłam kompletnie nadzieję. Po 9latach starań myslalam że in vitro to jest to co nam pomoże i wkoncu się uda ale niestety,Pękło mi serce 😭😭trzymajcie się dziewczyny obyście miały więcej szczęścia i wiary ode mnie❤️
Teraz nie jest dobry czas na decyzję. Teraz jest dobry czas na popłakanie i odpoczęcie od tematu. Pożyj po prostu. Bądź dla siebie dobra i rób wszystko, co sprawia Tobie przyjemność. Po takiej walce na to zasłużyłaś. Też to przeszłam po nieudanej inseminacji. Pół roku nie robiliśmy nic, nie omawialiśmy nic. A jak poczujesz, że jednak iskierka tli się nadal lub coś się w głowie kłębi to wróć do nas. Będzie łatwiej przez to przechodzić z kimś, kto mierzy się z podobnymi problemami. Ściskam.
 
Hej, to będziemy testować w podobnym czasie :-) U mnie dziś 3dpt i od początku mam ciągnienie w dole brzucha ale wmawiam sobie, że to od progesteronu. Test planuję zrobić w piątek 19.03 a potem lecę na betę 22.03 (12 dpt). Wszechświecie sprzyjaj nam ! :-)
A jak Dworniak?Nie byl nieprzyjemny?Nie denerwowal sie ze wzielas jeden a nie jak on oroponowal 2 zarodki?
Trzymam mocno kciuki oby sie udalo👍
 
reklama
A jak Dworniak?Nie byl nieprzyjemny?Nie denerwowal sie ze wzielas jeden a nie jak on oroponowal 2 zarodki?
Trzymam mocno kciuki oby sie udalo👍
Nie. Od jakiejś drugiej wizyty monitoringowej był w miarę miły. Spytał tylko kto doradzał przy wyborze 1 zarodka , czy aby nie forum :-) Modlę się teraz żeby miał szczęśliwą rękę
 
Do góry