reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

My z kropkiem czujemy się oki. Lekko ciągnie brzuchol ale to chyba normalne. Teraz czekamy do pon rano krew w 3dpt (nazywają ta nadzór nad implantacja) pozniej popołudniu tel od lekarza 😊 i tak jeszcze w czwartek 7dpt 18.03 i pon 10 dpt 21.03. Musi byc dobrze 💪💪💪❤❤❤ trzymajcie mocno kciuki.
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny. Niestety tym smutnym akcentem muszę się pożegnać z Wami i grupą😔miałam zrobić test jutro , ale oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam go dziś. Nasza trzecia próba również jest nie udana 😭😭😭 jak dwie poprzednie ,choć mieliśmy idealne zarodki. I wszystko perfekcyjnie wychodziło.Więc tu nie chodzi o liczbę ale po prostu o szczęście. Nie wiem dlaczego nam się nie udało. Może nie jest mi dane zostać mamą. 😔😔Ja już straciłam kompletnie nadzieję. Po 9latach starań myslalam że in vitro to jest to co nam pomoże i wkoncu się uda ale niestety,Pękło mi serce 😭😭trzymajcie się dziewczyny obyście miały więcej szczęścia i wiary ode mnie❤️
Przykro mi bardzo. Tulę mocno ❤
 
My z kropkiem czujemy się oki. Lekko ciągnie brzuchol ale to chyba normalne. Teraz czekamy do pon rano krew w 3dpt (nazywają ta nadzór nad implantacja) pozniej popołudniu tel od lekarza 😊 i tak jeszcze w czwartek 7dpt 18.03 i pon 10 dpt 21.03. Musi byc dobrze 💪💪💪❤❤❤ trzymajcie mocno kciuki.
To ja mam betę zrobic 21.03 wcześniej nic...
oby było dla nas szczęśliwie 💐❣️🙏
 
Ja transfer miałam 10 lutego i 10 marca miałam te ostatnie usg.To było 29 dni po transferze.
Tydzień wcześniej nie było jeszcze zarodka.To tak wychodzi jakby u mnie serce w ogóle nie podjęło pracy,
U mnie lekarz twierdzi że z implantacją było wszystko ok,musiała być wina zarodka że dalej się nie rozwinął.
A tego 29 dpt nadal pęcherzyk był pusty, czy pojawił się zarodek tylko serduszka jeszcze nie było? Jeśli miałaś transfer 10 lutego to 10.03 to 28dpt. Ja bym jeszcze sprawdziła ...
 
Nie uciekaj nie zostawaj z tym sama.
Może z czasem zbierzesz siły na kolejne podejście daj sobie czas, wiem co mówię mam za sobą 4 nieudane transfery. Silne tutaj są babki , i ty też dasz radę!!może jak nabiore więcej

To nie ma nic wspólnego z Tobą, po prostu ta procedura nie jest żadną gwarancją... Wiele dziewczyn tak myśli, decydując się w końcu na in vitro, ja też tak myślałam... Przykro mi bardzo... Nie chcecie więcej próbować? Może po prostu potrzebujesz odpoczynku...
Tak . Dajemy sobie rok odpoczynku. Psychicznie jestem wykończona 😔 ale nie wiem czy znowu zdecydujemy się na in vitro
 
Oj trudno mi będzie to wszystko obserwowac
Nie uciekaj nie zostawaj z tym sama.
Może z czasem zbierzesz siły na kolejne podejście daj sobie czas, wiem co mówię mam za sobą 4 nieudane transfery. Silne tutaj są babki , i ty też dasz radę!!!
Oj trudno mi będzie to wszystko tutaj obserwować wiedząc że nie mam już szans. Trzymam za was wszystkie kciuki. Niestety czas dla mnie już minol. Muszę dojść do siebie psychicznie i fizycznie. Jedyne co mi zostało po in vitro to dodatkowe kilogramy😔
 
Dzień dobry dziewczyny. Niestety tym smutnym akcentem muszę się pożegnać z Wami i grupą[emoji17]miałam zrobić test jutro , ale oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam go dziś. Nasza trzecia próba również jest nie udana [emoji24][emoji24][emoji24] jak dwie poprzednie ,choć mieliśmy idealne zarodki. I wszystko perfekcyjnie wychodziło.Więc tu nie chodzi o liczbę ale po prostu o szczęście. Nie wiem dlaczego nam się nie udało. Może nie jest mi dane zostać mamą. [emoji17][emoji17]Ja już straciłam kompletnie nadzieję. Po 9latach starań myslalam że in vitro to jest to co nam pomoże i wkoncu się uda ale niestety,Pękło mi serce [emoji24][emoji24]trzymajcie się dziewczyny obyście miały więcej szczęścia i wiary ode mnie[emoji3590]
[emoji174] Bardzo mi przykro. Życzę Ci żebyś nabrała sił i jednak wróciła do walki tak jak te dziewczyny, którym się udało cały czas tu pisza[emoji3590] nie poddawaj się. Odpocznij ale nie poddawaj sie[emoji8]ściskam Cię mocno [emoji8]
 
reklama
Do góry