reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ferdka mama nadzieję, że wszystko się ułoży z tymi wynikami męża. Ogólnie ja w ogóle nie ogarniam tej całej immunologii.
Boję się, że u mnie znowunsie coś przesunie z trensferwm, wcześniej walczyłam z gronkowcem. Jeszcze tydzień o będę mieć wizytę więc się pewnie wszystkiego dowiem.
 
U nas
Liczba plemników: 1,8mln/ml (4.8 w całym ejakulacie
Plemniki w ruchu progresywnym 30.4%
Ruch w miejscu 13.1%
Brak ruchu 56.5%
Morfologi nie wykonano ze względu na zbyt niska koncentrację plemników- wcześniej w badaniach 1-2%
A Ty w jakiej klinice jesteś?
Morfologii u nas tez nie zrobili. Jestem w gyncentrum w Krakowie. A Ty?
 
Kurze dziewczyny właśnie się zorientowałam, że źle obliczylam dni cyklu i źle ustawilam wizytę u lekarza, jaka ja zdolna jestem 🙁jutro będę dzwonić, ale chciałam do swojego lekarza dostać, a ciekawe czy będzie miejsce.
 
Oo cudowna wiadomość. A jakie mieliście problemy że naturalnie się nie udawało jeśli mogę wiedzieć? Czy Twoje BMI było okej? Bo ja trochę przytyłam w ostatnim czasie i zaczęłam od 1.5 miesiąca zdrowo się odzywać i 4kg spadło ale do roawidlowego BMI trochę mi brakuje... Mam 160cm i 73kg
U nas tak naprawdę problem nie jest do końca znany. Na początku jak zaczęliśmy leczenie mąż miał słabe nasienie, ale brał suplementy, które mu mega pomogły i nasienie się bardzo poprawiło. Ja miałam robione hsg okazało się ze mam niedrożne jajowody, poszłam na histerolaparoskopie i lekarz powiedział, że jeden jajowod jest drożny, wiec lekarz zaczął monitorowac cykl ale z tego niby droznego jajowodu nie miałam wgl owulacji, cały czas było z tego niedroznego jajowodu, próbowaliśmy, ale tez nie chcieliśmy próbować w nieskończoność i podjęliśmy decyzje o in vitro. Ja mam 167cm wzrostu i przed cała stymulacja ważyłam 57 kg wiec BMI było ok, po stymulacji miałam 60kg, a teraz 38tc i jeszcze mi 12kg przybyło 😁
 
A widzisz 😜. Taka jestem Zosia Samosia 😅 A gdziesz Tyś się podziewała, he😜
Dzisiaj ciężki dzień, szogun zrezygnował z drzemki i zażądał noszenia all day, jutro będzie lepiej 😁

Dawaj znać co ze szczepieniami, ale tak na chłopski rozum o północy; jak mąż ma przeciwciała to tak samo jakby był szczepiony?
 
U nas tak naprawdę problem nie jest do końca znany. Na początku jak zaczęliśmy leczenie mąż miał słabe nasienie, ale brał suplementy, które mu mega pomogły i nasienie się bardzo poprawiło. Ja miałam robione hsg okazało się ze mam niedrożne jajowody, poszłam na histerolaparoskopie i lekarz powiedział, że jeden jajowod jest drożny, wiec lekarz zaczął monitorowac cykl ale z tego niby droznego jajowodu nie miałam wgl owulacji, cały czas było z tego niedroznego jajowodu, próbowaliśmy, ale tez nie chcieliśmy próbować w nieskończoność i podjęliśmy decyzje o in vitro. Ja mam 167cm wzrostu i przed cała stymulacja ważyłam 57 kg wiec BMI było ok, po stymulacji miałam 60kg, a teraz 38tc i jeszcze mi 12kg przybyło 😁
A jak się czujesz? :)
 
reklama
Do góry