reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
U mnie dzisiaj nieoczekiwany zwrot sytuacji. Zostałam wezwana na transfer, bo jeden jedyny zarodeczek po środowym strajku jakimś cudem postanowił jeszcze powalczyć. I takim oto cudem zabraliśmy dzisiaj naszą małą sierotkę do domu. Nie zachwycił embriologów bo jest tylko 3bc ale dla mnie i tak jest najlepszy ❤
3BC to słabiej rokuje ale to nadal blastka i z 5 doby :-) nadal ma dusze szanse:-) Czyli czekany do 6dpt;-)
 
3BC to słabiej rokuje ale to nadal blastka i z 5 doby :-) nadal ma dusze szanse:-) Czyli czekany do 6dpt;-)
Dziękuję. Na betę mogę iść dopiero 9dpt, wcześniej zrobię test żeby się przygotować i wypłakać w domu jak się nie uda.
Czytałam, że będziesz miała dziewczynki. Dwie księżniczki. Gratulacje 🥰
 
Dziewczyny oddawalyscie krew pepowinowa? Co o tym sądzicie? Jak to wychodzi cenowo? Wlasnie sie zastanawiam czy warto w ogole..
Ja będę się decydować na pewno. Często są różne promocje albo konkursy, mam ich na fb to musisz śledzić jeśli byś się decydowała. Uważam że jest taki postwp medycyny i to nie tylko że przy białaczce komórki macierzyste przydatne ale nawet w ortopedii są stosowane, po jakiś urazach rdzenia w neurologii to się będzie tylko rozwijać. Więc uważam że to mega inwestycja.
 
Dziękuję. Na betę mogę iść dopiero 9dpt, wcześniej zrobię test żeby się przygotować i wypłakać w domu jak się nie uda.
Czytałam, że będziesz miała dziewczynki. Dwie księżniczki. Gratulacje 🥰
Z takich zarodków często są bliźniaki podają dwa słabsze myśląc ze chociaż jeden zostanie. A tu nie spodzianka :p staraj się nie kombinować za duzo po transferze. Jak masz to bierz nospe i magnez, żeby skurcze macicy zminimalizować. Przez te 2 dni. Bo on ma słabszy trofoblast, żeby skurcze mu nie przeszkodziły. Nie kąp się w gorącej wodzie. Lepiej prysznic brac bo skurczy nie wzmaga.
Chyba, ze masz atosiban to nie bierz nospy i magnezu.
 
Z takich zarodków często są bliźniaki podają dwa słabsze myśląc ze chociaż jeden zostanie. A tu nie spodzianka :p staraj się nie kombinować za duzo po transferze. Jak masz to bierz nospe i magnez, żeby skurcze macicy zminimalizować. Przez te 2 dni. Bo on ma słabszy trofoblast, żeby skurcze mu nie przeszkodziły. Nie kąp się w gorącej wodzie. Lepiej prysznic brac bo skurczy nie wzmaga.
Chyba, ze masz atosiban to nie bierz nospy i magnezu.
Mam nospe, magnez i progesteron. A i jeszcze przez 10 dni mam zastrzyki Fragmin przepisane. Nie wiem tylko, czy acard dorzucić czy dać sobie spokój.
Nie będę nic kombinować, przez te nerwy w tym tygodniu nie mam już siły. Ale w końcu jestem spokojna
 
Ja będę się decydować na pewno. Często są różne promocje albo konkursy, mam ich na fb to musisz śledzić jeśli byś się decydowała. Uważam że jest taki postwp medycyny i to nie tylko że przy białaczce komórki macierzyste przydatne ale nawet w ortopedii są stosowane, po jakiś urazach rdzenia w neurologii to się będzie tylko rozwijać. Więc uważam że to mega inwestycja.
Ja już się zdecydowałam. W zeszłym tygodniu przyszedł mi już ten zestaw. Mam takie samo zdanie, że medycyna naprawdę idzie do przodu i uważam, że jest to dobra inwestycja.
 
U mnie dzisiaj nieoczekiwany zwrot sytuacji. Zostałam wezwana na transfer, bo jeden jedyny zarodeczek po środowym strajku jakimś cudem postanowił jeszcze powalczyć. I takim oto cudem zabraliśmy dzisiaj naszą małą sierotkę do domu. Nie zachwycił embriologów bo jest tylko 3bc ale dla mnie i tak jest najlepszy ❤

To super kochana ❤️ Niech zostanie z Tobą i zdrowo rosnie ✊😘😘😘😘
 
U mnie dzisiaj nieoczekiwany zwrot sytuacji. Zostałam wezwana na transfer, bo jeden jedyny zarodeczek po środowym strajku jakimś cudem postanowił jeszcze powalczyć. I takim oto cudem zabraliśmy dzisiaj naszą małą sierotkę do domu. Nie zachwycił embriologów bo jest tylko 3bc ale dla mnie i tak jest najlepszy ❤
Te nie zachwycające często pokazują na co je stać 💪. Oby to było to❤️
 
reklama
Do góry