reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mam 31 lat i amh 0,8. Dr uwaza, ze nie jest tak zle. W Polsce mialam 3 stymulacje, ale wg Lachciny ostatnia była zle przeprowadzona.
Hej, z takim AMH juz Ci zabrano nadzieję na próby na własnych komórkach ? No nie wierze.. I to jeszcze w tak młodym wieku.. co to kuźwa za lekarz, uważam że ostatnimi laty zarówno KD jak I AZ sa bardzo szybko i dość pochopnie rzucane jako alternatywa dla pacjenta... Dobrze ze trafiłaś do lekarki z Chech ktora daje szansę... No chyba ze oprócz AMH sa jeszcze jakieś inne bardzo niekorzystne warunki które skłoniły poprzedniego lekarza do takich wniosków
 
reklama
31.10 – pierwsza beta @agata32
31.10 – weryfikacja bety @bzzz1
31.10 – punkcja @Joasek
31.10 – transfer @Jagoda1986

Fiu fiu sobota widzę gorąca była :) Do dzieła dziewczyny!!



Piękna kreseczka ! Musi być ok!



Hm to faktycznie bakteria bytująca fizjologicznie w drogach rodnych ona nas chroni przed infekcjami. Może jakiś śluz sie dostał czy cuś hm...



Trzymam kciukaski za dobre wieści :)



milutko milutko ;) :)

Co za wiadomości !!

Ale to dobrze, czy źle, groźnie to, denerwować się czy po prostu powtorzyc badanie ?
 
W 9dpt estradiol miałam 247 i dopiero wtedy dołożyłam jedną dodatkową tabletkę, a transfer udany, powodzenia 🍀



mi lekarz dołożył aż 2 szt ekstroemu . bo miałam 2 tabletki na dzień . od dziś już mam 4 tabletki ekstrofemu co 6 godzin . a beta nie stety nie jest od zarodków tylko od zaszczyku pregnyl taka wysoka . w nastepnym tygodniu wyjdzie szara rzeczywistość .
 
Hej, z takim AMH juz Ci zabrano nadzieję na próby na własnych komórkach ? No nie wierze.. I to jeszcze w tak młodym wieku.. co to kuźwa za lekarz, uważam że ostatnimi laty zarówno KD jak I AZ sa bardzo szybko i dość pochopnie rzucane jako alternatywa dla pacjenta... Dobrze ze trafiłaś do lekarki z Chech ktora daje szansę... No chyba ze oprócz AMH sa jeszcze jakieś inne bardzo niekorzystne warunki które skłoniły poprzedniego lekarza do takich wniosków

Oprócz tego amh to do niczego sie nie przyczepił. Zapytałam go o immunologie to powiedział, ze po wynikach nie widzi nic niepokojącego. Oprócz tego uważa, ze w Polsce immuno ta czary mary i nigdzie nie robi się kirow czy nk, a szczepienia to dla niego juz abstrakcja.
Im dłużej o tym myślę to jestem na tak. Tak żeby ostatecznie zamknąć temat swoich komórek i jestem ciekawa co dr zaproponuje.
 
Mój lekarz z kliniki zawsze był zdania, że jak jest cień szansy to trzeba próbować z własnych gamet, często przy słabym amh proponuje cykl prawie naturalny czyli lekko stymulowany w celu ograniczenia kosztów jak sytuacja jest beznadziejna a dopiero później dawcę. Ważne jakie jest FSH w 2dc bo to pokazuje jakiej odpowiedzi na leki można się spodziewać.

Więc wygląda na to, że musze spróbować ten ostatni raz, a pozniej w razie porażki dac sobie spokój z moimi komórkami.
 
Oprócz tego amh to do niczego sie nie przyczepił. Zapytałam go o immunologie to powiedział, ze po wynikach nie widzi nic niepokojącego. Oprócz tego uważa, ze w Polsce immuno ta czary mary i nigdzie nie robi się kirow czy nk, a szczepienia to dla niego juz abstrakcja.
Im dłużej o tym myślę to jestem na tak. Tak żeby ostatecznie zamknąć temat swoich komórek i jestem ciekawa co dr zaproponuje.
To jakiś dziwny lekarz... z Twoim amh jak najbardziej masz szanse na zarodki z własnych komórek. No chyba ze bylo duzo prob i nie uzyskano prawidłowych albo się nie zapladnialy itd... po samym amh i to takim jak Twoej nie rzuca się wyroku czy są szanse czy nie. Naprawdę nie odbieraj sobie szans, znien klinikę , lekarza...
 
reklama
Do góry