reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć, dziewczyny!
U mnie dzisiaj 8 dpt 3dniowych zarodków. Od wczoraj czuję takie dziwne kłucie, ciągnięcie w macicy, niby jak na @ a jednak trochę inne. Czy to normalne? Chciałam jutro zrobić sikanca i zastanawiam się, czy test może już coś wychwycić (Jeśli jest co)?
Też tak mialam plus dosyć mocne klocie w jajnikach. To dobry znak myślę. Na test jeszcze za wcześnie ale od 11 dnia po transferze możesz iść na bete
 
reklama
zabieg miałam 28,10,2020. i miałam podany pregnyl tego dnia . dziś byłam na pierwszej werfikacji 31,10,2020 mój wynik jest


Progesteron (PRG) 28.0


Estradiol 17-beta (E2) 369


B-podjednostka gonadotropiny kosmówkowej (B-HCG) 32.7

Lekarz do mnie dzwonił na konsultacje i poinformował ze od dzis mam zacząc brac ekstrofem 4*1 tabletce bo mam za niski estradiol boje sie ze juz jest za późno go podnosić . na HCG to wogóle nie mam zwracac uwagi ponieważ to lek pregnyl mi go tak podniósł a nie zarodki . troche sie załamałam . teraz kolejną werfikacje mam 3,11,2020 i boje sie ze zobacze ujemna bete . i moje szczescie bujdzie w diabły
Mam bardzo podobne wyniki. No może oprócz estradiolu którego nie badałam.
 
zabieg miałam 28,10,2020. i miałam podany pregnyl tego dnia . dziś byłam na pierwszej werfikacji 31,10,2020 mój wynik jest


Progesteron (PRG) 28.0


Estradiol 17-beta (E2) 369


B-podjednostka gonadotropiny kosmówkowej (B-HCG) 32.7

Lekarz do mnie dzwonił na konsultacje i poinformował ze od dzis mam zacząc brac ekstrofem 4*1 tabletce bo mam za niski estradiol boje sie ze juz jest za późno go podnosić . na HCG to wogóle nie mam zwracac uwagi ponieważ to lek pregnyl mi go tak podniósł a nie zarodki . troche sie załamałam . teraz kolejną werfikacje mam 3,11,2020 i boje sie ze zobacze ujemna bete . i moje szczescie bujdzie w diabły

W 9dpt estradiol miałam 247 i dopiero wtedy dołożyłam jedną dodatkową tabletkę, a transfer udany, powodzenia 🍀
 
a miałas podany pregnyl w dniu zabiegu . ja jestem po transferze 3 dzień . i lekarz juz mi nie kazał zwracać uwagi na hcg bo to za szybko aby cos stwierdzić . boje sie nastepnej werfikacji bo ma 3,011,2020
Hej, ja mialam teraz transfer z mroziaczkow więc to wszystko jest na naturalm cyklu, progesteronu też nie biore
 
31.10 – pierwsza beta @agata32
31.10 – weryfikacja bety @bzzz1
31.10 – punkcja @Joasek
31.10 – transfer @Jagoda1986

Fiu fiu sobota widzę gorąca była :) Do dzieła dziewczyny!!

Dziewczyny, no i zrobiłam tego sikacza. 9dpt 3dniowych zarodków. Betę mam robić dopiero we wtorek. Cieszyć się?

Piękna kreseczka ! Musi być ok!

Hej dziewczyny, nareszcie doczekałam się wyniku na posiew, czy ktoras, miała taką bakterie i jakie miała zalecenia, jakby się mógła podzielić ?
Ja dostałam 1 saszetkę antybiotyku 3g monural, wczoraj wzięłam.... W poniedz powtórzę mocz i zobaczymy 🙄
Póki co nie czuję się dobrze i to mnie martwi.

Hm to faktycznie bakteria bytująca fizjologicznie w drogach rodnych ona nas chroni przed infekcjami. Może jakiś śluz sie dostał czy cuś hm...

Kochane,
Byłam dzisiaj na kolejnej becie. A więc tak:
29.10 - progesteron 25,6 beta 28
31.10 - progertseron 29,9 beta 62

Wynik się podwoił i jak narazie wszytko jest ok. Zobaczymy co będzie dalej.

Trzymam kciukaski za dobre wieści :)

Melduję się i ja z Jagoda
6dpt 14.7 beta
8dpt 48 beta

milutko milutko ;) :)

Co za wiadomości !!
 
reklama
Do góry