reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny pomocy!!!! Otorz dostałam juz krwawienia.... Takie normalne okresowe... Owszem widzę skrzepy ale żadnego większego bólu nie ma... Nie wiem co myśleć... Krwawienie jest normalne, nie żadne mocniejsze czy coś... I teraz jestem w kropce czy wszystko wyjdzie, czy się oczyszczę sama ... Czy to za wcześnie aby ocenic czy iść do szpitala czy czekać... Eh... Porąbane to wszystko 😔😔normalnie nie mam pojęcia co robić... 😔😔😔
 
Dziewczyny pomocy!!!! Otorz dostałam juz krwawienia.... Takie normalne okresowe... Owszem widzę skrzepy ale żadnego większego bólu nie ma... Nie wiem co myśleć... Krwawienie jest normalne, nie żadne mocniejsze czy coś... I teraz jestem w kropce czy wszystko wyjdzie, czy się oczyszczę sama ... Czy to za wcześnie aby ocenic czy iść do szpitala czy czekać... Eh... Porąbane to wszystko 😔😔normalnie nie mam pojęcia co robić... 😔😔😔
Ja rok temu po naturalnej ciąży obumarla w 7 tyg oczyscilam się całkowicie dopiero po drugiej miesiączce po pierwszym krwawieniu jeszcze coś na usg zależało w postaci chyba płynu albo plamy płynu nie znam się ale wydaje mi się że szpital nie będzie potrzebny nie martw się
 
Ja rok temu po naturalnej ciąży obumarla w 7 tyg oczyscilam się całkowicie dopiero po drugiej miesiączce po pierwszym krwawieniu jeszcze coś na usg zależało w postaci chyba płynu albo plamy płynu nie znam się ale wydaje mi się że szpital nie będzie potrzebny nie martw się
O to nie jest tak że jak wszystko się nie oczyści to po kontroli lekarz kieruję do szpitala na czysczenie?? I jeszcze jedno pytanie ile takie krwawienie może trwać... Bo nie wiem na kiedy zapisać się do lekarza... Moje @ zawsze tralwaly około 5 dni i zawsze wiedziałam kiedy mogę się rejestrować... Teraz jestem w kropce... A wiem że muszę wstawić się na kontrole... Juz podjęłam decyzję że w momencie jak dostanę zielone światło od razu próbujemy jeszcze raz, nie wiem czy to będzie w grudniu czy dopiero w styczniu ale podchodzimy do kolejnego transferu najszybciej jak to możliwe 😉 wiem że nie powinnam myśleć o kolejnym transferze w obecnej mojej sytuacji... Tracę ciaze a już myślę o kolejnym podejściu... Ale tylko to mnie trzyma przy normalnym funkcjonowaniu... To ze mam po co wracać, a raczej po kogo. Wiem też że teraz podejdę do tego wszystkiego całkowicie inaczej i mam nadzieję na szcześliwe zakończenie tym razem ❤️ teraz mam czas na podbudowanie się psychiczne i fizyczne. Muszę się zregenerować pod każdym możliwym kontem... Nie poddam się!! Będę walczyć tak długo aż zwyciężę to wojnę... Bo przegrałam bite ale dalej jestem w grze!!
 
O to nie jest tak że jak wszystko się nie oczyści to po kontroli lekarz kieruję do szpitala na czysczenie?? I jeszcze jedno pytanie ile takie krwawienie może trwać... Bo nie wiem na kiedy zapisać się do lekarza... Moje @ zawsze tralwaly około 5 dni i zawsze wiedziałam kiedy mogę się rejestrować... Teraz jestem w kropce... A wiem że muszę wstawić się na kontrole... Juz podjęłam decyzję że w momencie jak dostanę zielone światło od razu próbujemy jeszcze raz, nie wiem czy to będzie w grudniu czy dopiero w styczniu ale podchodzimy do kolejnego transferu najszybciej jak to możliwe 😉 wiem że nie powinnam myśleć o kolejnym transferze w obecnej mojej sytuacji... Tracę ciaze a już myślę o kolejnym podejściu... Ale tylko to mnie trzyma przy normalnym funkcjonowaniu... To ze mam po co wracać, a raczej po kogo. Wiem też że teraz podejdę do tego wszystkiego całkowicie inaczej i mam nadzieję na szcześliwe zakończenie tym razem ❤ teraz mam czas na podbudowanie się psychiczne i fizyczne. Muszę się zregenerować pod każdym możliwym kontem... Nie poddam się!! Będę walczyć tak długo aż zwyciężę to wojnę... Bo przegrałam bite ale dalej jestem w grze!!
Wydaje mi się że żadne czyszczenie jakbyś nie dostała w ogóle krwawienia to tak... powiem co że u mnie to trwało jak zwykły okres może ciut obfitszy ale tez około tygodnia myślę że dwa cykle i organizm sam się wyreguluje i będziesz gotowa do następnego podejścia A wydaje mi się że przy kolejnym razie będzie lepiej bo macica jest już przygotowana na ciążę 😉 będzie dobrze zobaczysz to musiał być słaby zarodek i natura sama go wyeliminowała mi tak tłumaczył lekarz rok temu 😊😘
 
Wydaje mi się że żadne czyszczenie jakbyś nie dostała w ogóle krwawienia to tak... powiem co że u mnie to trwało jak zwykły okres może ciut obfitszy ale tez około tygodnia myślę że dwa cykle i organizm sam się wyreguluje i będziesz gotowa do następnego podejścia A wydaje mi się że przy kolejnym razie będzie lepiej bo macica jest już przygotowana na ciążę 😉 będzie dobrze zobaczysz to musiał być słaby zarodek i natura sama go wyeliminowała mi tak tłumaczył lekarz rok temu 😊😘
Tak sobie cały czas tłumaczę... Najgorsze jest to ze były 2 pecherzyki żółtkowe ... Więc natura chciała aby to były bliźniaki... 😭😭😭😭 Czasu nie cofnę niestety ale już zawsze będę miała to maleństwo w sercu❤️ musze dac szanse kolejnym moim dziecia ❤️
 
Ja to widzę, że w ogóle się nie znam. O co chodzi z gwarancją zarodków w klinikach?? :szok:

@Pola87 ja czasami kupuje pakowane, chyba pierwszy raz miałam taką sytuację 🙈 Chciałam, żeby już była kolacja jak mąż wróci, a nie pozwala mi jeździć komunikacją, żeby mnie jakieś dziadostwo nie dopadło 🙈 A mieszkam pod Warszawą, mamy jedno auto, bo ja i tak nie jeżdżę, a on był w pracy. Ale na dobre wyszło, bo tak mi weszło indyjskie żarcie, no kocham 😍 Z ulubionego Bombaj Masala 😍
 
Dziewczyny niedługo dobijam do połowy I trymestru i strasznie meczy mnie brak snu. Jestem śpiochem numer 1 potrafiłam położyć się o 22 i przespać nawet do 10 następnego dnia. Teraz idę spać ok 23 i budzę się ok 5 i już nie mogę usnąć strasznie czuje się zmęczona. Czy macie jakieś rady ? Wietrze sypialnie przed snem nie przebywam w niej w ciagu dnia, nie oglądam nic przed snem
 
reklama
Do góry