reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Do mnie dzwonili dzisiaj z embriologii i niestety zarodek, który zostawiliśmy do obserwacji zatrzymał się w 5 dobie😞
Czyli na tą chwilę mam zamrożone dwa 3dniowe, no i dwa, które podano mi w czwartek
To teraz beda blizniaki i pozniej bedziesz musiala wrocic po rodzenstwo ;) Glowa do gory - ja mialam tylko jeden zarodek z calej stymulacji a dzisiaj jest 17 tydzien ciazy ;)
 
reklama
Myślisz ze warto od zrobić po 10 tyg czy lepiej poczekać i później ?
Mozesz juz zrobic - to badane z krwi wiec i tak niczego nie zmieni. W przypadku pappa powinno sie robic w ten sam dzien co USG. Im szybicej dostaniesz wyniki tym lepiej ;) Dla mnie to byla ulga nie do opisania ;) NAwet pomimo tego ze USG wyszlo swietnie to i tak gdzies tern strach pozostaje. Nie wiem - wszystkie znajome, bratowe, kuzynki robily tylko USG i nikt ich nie wysylal na krew, na tym sie koczylo prenatalne i zyly szczesliwie ;) A ja juz sie denerwuje polowkowymi i echem serca - mam nadzieje ze po tym juz bedzie normalniej ;)
 
Ja robilam Neobona, odpowiednik Nifty Pro w PL. Robilam w 13t1d. Wyniki po 3 dniach.
Jesli tylko masz srodki to polecam robic.
Ja tez zrobilam Sanco pro - jest 1000 zl drozsze ale wylapuje wiecej trisomii. U nas w klinice jest Sanco podstawoewe i pro - ale zeby je zrobic musisz miec skierowanie od lekarza ;) Wiec najpierw i tak USG genetyczne u profesora za 300 zl i ze skierowaniem na Sanco ;) U mnie wpisal NIEPOKOJ PACJENTKI ;) Bo wszystko inne bylo dobre - a nie i jeszcze poronienia zaznaczyl przez puste jajo. Wyniki mialam do 5 dni roboczych bo na PRO sie troszke dluzej czeka.
 
reklama
Do 10 tyg to jeszcze 3tyg mi brakuje wiem, ze różne rzeczy jeszcze mogą się do tego czasu przytrafić ale trzeba myśleć pozytywnie 🙂
Mozesz juz zrobic - to badane z krwi wiec i tak niczego nie zmieni. W przypadku pappa powinno sie robic w ten sam dzien co USG. Im szybicej dostaniesz wyniki tym lepiej ;) Dla mnie to byla ulga nie do opisania ;) NAwet pomimo tego ze USG wyszlo swietnie to i tak gdzies tern strach pozostaje. Nie wiem - wszystkie znajome, bratowe, kuzynki robily tylko USG i nikt ich nie wysylal na krew, na tym sie koczylo prenatalne i zyly szczesliwie ;) A ja juz sie denerwuje polowkowymi i echem serca - mam nadzieje ze po tym juz bedzie normalniej ;)
 
Do góry