reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No ja tez mam ryzyko PIH i do tego cisnienie ale mysle ze u mnie to zawsze nerwy podnasza przed wizyta bo ostatnio rano sobie sama mierzylam to bylo 85/130. Ufam lekarzowi, kaze brac to biore ;) Kiedy masz połówkowe ?
28 października u mojej byłej lekarki i 17 listopada u nowej. I wszystko na NFZ. Ja to się umiem ustawić 🤣🤣
 
reklama
Dziewczyny odpadam na jakiś czas z forum- nie po grzybach kaniach😉, ale po prostu potrzebuje. Za dużo negatywnych emocji ostatnio, zmarł dziś nasz bardzo dobry przyjaciel, bliski.., 34l na raka 😢😔 nie moge sobie tego poukładać w głowie. Płacze i płacze...😢 Odezwała się do mnie tez koleżanka z która pracowałam, usuwała dwa razy ciąże jak się bawiła na studiach w Sydney, bo nie z tym facetem, bo wpadła... teraz spotkała miłość swojego zycia(?!) i zaszła z nim w ciąże i on jej kazal usunąć, ale ona nie chciała i ja opierdzielilam ze jak to zrobi- ciąża 2,5 miesiąca! , to niech się do mnie nie odzywa, ona wie o moich przejściach i koleś podobno się ogarnął jak powiedziała ze nie usunie. My tyle walczymy, gdzie jest sprawiedliwość?! 😭 Nie ogarniam myślami tego co się wkoło mnie dzieje, tak mi przykro ze @Brakujemiwiary sie nie udało, a ja myślałam ze ona wcześniej trochę przesadza... nie gniewaj się, wspieram Cię całym sercem ❤, a Ty jednak coś czulas...
Wrócisz silniejsza jak pisała @nieagatka 😘 trzymajcie się, powodzenia wszystkim 😘
@fredka84 @Natsnats powodzenia na badaniach 😘
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny :) jak nocka minęła? Mi się ciągle jakieś głupoty śnią [emoji24][emoji24][emoji24] melduję że nic mnie nie boli, nie kłuje, nie dokucza. Cyckow ani brzucha nie czuję [emoji22][emoji22] zbliża się czwartek a najchętniej odwleklabym to w czasie żebym nie musiała robić robić tej bety jeszcze bo wynik będzie wiadomy [emoji22][emoji22]
Miłego dnia dla wszystkich [emoji11][emoji11][emoji11]
 
reklama
Hej, jestem juz po wizycie ;) Młoda sobie spala ale zaraz sie rozbudzila ;) Wszystko dobrze tylko lekarz mi dolozyla acard bo mam chyba wysokie cisnienie ;) Progesteron dalej biore i tak chyba ma byc do 30 tygodnia ciazy. Teraz mam sie juz na polowkowe za trzy tygodnie umawiac ;) znowu bedzie stres ;) Bylam w rosku na zakupach takich konkretnych - bo teraz juz dlugo nie bede wychodzic ;) Dostalam na miesiac zwolnienie - ale dziwnie ;)
A ten progesteron to żeby nie było niewydolności szyjki macicy Ci zostawiła? Cieszę się ze wszystko ok 🙂
 
Do góry