reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A jak Ty się czujesz smieszko Kochana? 🙂

A dziekuje, że pytasz Kochana ❤️ Czuje się jak połączenie orki z hipopotamem mimo, że jest "tylko" 9kg na + 🙈 jeszcze miesiąc i zwalniam brzuszek😍

Mały rośnie jak szalony i niezły klops się do rodzenia zapowiada 🙈 ale rośnie zdrowo więc oby tak dalej ✊

A Ty jak tam? Nastawiona psychicznie na sukces? ✊✊✊✊✊✊✊
 
reklama
Mialam 26 komorek z czego 21 dojrzałych , wg prawa mozna zapladniac tylko 6 i tego sie trzymali. 1 dzien byly zamrozone moze dlatego tak ladnie sie rozmrozily? Po tej aktywacji zaplodnily sie 2.zobaczymy czy przetrwaja.I tak bede za rozmrozeniem reszty za 3 tyg (jesli sie zgodza) zaplodnienie i zrobienie z tych swiezych transferu...nie z tych co teraz są.
.zobaczymy
Moim zdaniem dziwne że zapłodnił tylko 6 po takiej sytuacji, ja mam 30 lat, pierwsza procedura, nasienie ok, i u mnie zapłodnili 8 sam doktor tak zdecydował...
 
Moim zdaniem dziwne że zapłodnił tylko 6 po takiej sytuacji, ja mam 30 lat, pierwsza procedura, nasienie ok, i u mnie zapłodnili 8 sam doktor tak zdecydował...
Musiały być dodatkowe wskazania, każdorazowo jak zapłodnienie jest powyżej 6 to lekarz ma obowiązek napisać stosowne wyjaśnienie dlaczego odbiega od ustawy
 
Moim zdaniem dziwne że zapłodnił tylko 6 po takiej sytuacji, ja mam 30 lat, pierwsza procedura, nasienie ok, i u mnie zapłodnili 8 sam doktor tak zdecydował...
Mi też s
Hej. Dzis kolejny transfer za mna jakos brak entuzjazmu a na wizytę pojechałam zrezygnowana w ogole to jak wstałam to mi sie odechciało tej wizyty bo skoro 2 pierwsze sie nie udały to czemu miałby być inny trzeci.... Wracając do domu 2 razy sie popłakałam co świadczy o tym ze straciłam całkowicie nadzieję. Super ze u was sie hakos fajnie układa i 3mam za was wszystkich ✊✊ powodzenia

Zrobiłaś co mogłaś, idziesz do przodu i to dobrze ✌ trzeba robić swoje póki jest siła. Trzymam kciuki za ten 3ci, oby się udało ❤
 
Dziękuję,że pytasz. Nasza księżniczka przyszła wczoraj na świat ;) jest cudowna, wazy 3400 i długa na 57;) zwalniam brzuszek ;) dziewczyny walczcie, bo naprawdę warto ;)

GRATULACJE dla dzielnej Mamy!!! jest prześliczna 😍 😍 😍 🥰 🥰 🥰 dopiero niedawno pozytywna beta, a już takie małe cudo jest na świecie, niesamowite 🥰
 
reklama
Musiały być dodatkowe wskazania, każdorazowo jak zapłodnienie jest powyżej 6 to lekarz ma obowiązek napisać stosowne wyjaśnienie dlaczego odbiega od ustawy
Ja 30 lat, mąż 32lata... U mnie niby wszystko ok, dlatego niepłodnośc idiotyczna. mąż nasienie bardzoooo dobre, badania genetyczne i inne super, pierwsze podejście do in vitro.
Zapłodnione 8 komórek, podane dwie blastocysty 😊 uwierz, że nie było żadnego dodatkowego wskazania...
A u Ciebie było, a i tak tego nie zrobili...
Takie moje zdanie,
 
Do góry