reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Kochane moje ❤️ Wracam już z moim kochanym kropkiem ❤️, już mi emocje opadły. Spanikowalam z rana, a się po prostu nie dogadalam z embriolog. Ona mi powiedziała ze są dwa super zarodki, ja zapytałam a reszta nie przeżyła? A ona na teraz mamy dwa i zobaczymy. Ja odrazu pomyślałam negatywnie, ze są dwa, reszta padła i jeszcze zobaczymy 🤦🏻‍♀️
Wiec siedzę w gabinecie, czekam na transfer, a ona mi pokazuje zdjęcia wszystkich i mówi, te dwa są najlepsze z najlepszych, a reszta zobaczymy do jutra. Wiec mówię jak to? To one jeszcze walczą? A ona a to chyba zle powiedziałam rano, chodziło mi o to, ze te dwa są extra i co do reszty zobaczymy, na pewno niektóre odpadną, ale jest kilka które mogą jeszcze ruszyć ❤️
Już co będzie, skupiam się na tym który mam teraz w brzuchu 🥰 i wiem ze jest jeszcze jedna piękna blastka.
Dziewczyny tak bardzo Wam dziękuje wszystkim za miłe słowa 😘😘😘😘
❤️❤️❤️
Zaczelam dopiero Was czytac bo od rana kursowalismy z m po Warszawie, ale stresu bylo na grupie😉 Serce mi się raduje kochana! Bardzo się cieszę i czekamy na piękną bete!!!❤👶
 
reklama
Kochane ciocie i cioteczki ❤ ze matka ma zryta głowę to już wiecie bo już z 10 razy mnie spisała na straty i nawet dzisiaj rano płakała ze cycki nie bolą i już pozamiatane 🙄
A tymczasem Ja siedzę sobie bardzo grzecznie i cichutko. Rosnę a moje serduszko już bije ❤❤❤
Kocham takie wiadomości !
Tak bardzo się cieszę !!!!!!!! 🥳 🍾😘
I widziałam że tak będzie ☺
 
Kochana oczywiście ze już mam inne powody do zmartwień. Np to ze mija beta to 10 200 a w tabeli jest 11 500 minimum w 26 dpt. Martwie się czy wielkość zarodka jest Ok 4 mm.
Zdrowy rozsądek i słowa pani doktor próbują się przebić do mojego mózgu ale on obrusł jakim mchem i nic nie dociera zamknął się !!
Na fotelu płakałam jak zobaczyłam serduszko trykające aż Pani doktor się denerwowała ze nie może zdjęcia zrobić 😂
GRATULACJE! A teraz w dech i wydech i juz bety zadnej nie ogladaj... daj sobie i malemu serduszkowi odpoczać❤
 
Nie można tak myśleć...to aż 2 zarodki , nie tylko! Też mam dwa wspaniałe mrożaczki ;) więcej nie potrzeba;)
Wlasnie miałam telefon ze szpitala z 10 mamy tylko dwa zarodki [emoji24][emoji24][emoji24] , osiem padło... nie wiem dlaczego, dopytam na miejscu, transfer mam na 11h15
Nie chce mi się tam nawet jechać, wogole nic mi się już nie chce, w dodatku powiedziała ze na teraz mamy 2 zarodki, ale zobaczymy. Nie wiem co ma znaczyć, ale mam już tego wszystkiego dosyć [emoji24][emoji24][emoji24]
 
Kochane ciocie i cioteczki ❤ ze matka ma zryta głowę to już wiecie bo już z 10 razy mnie spisała na straty i nawet dzisiaj rano płakała ze cycki nie bolą i już pozamiatane 🙄
A tymczasem Ja siedzę sobie bardzo grzecznie i cichutko. Rosnę a moje serduszko już bije ❤❤❤
Brawo Brawo Brawo. Cudowna wiadomosc tak czekalam na Twojego posta.
Jejku jak sie ciesze. Teraz juz tylko pozytywne mysli!
A teraz Towje malenstwo niech trzyma kciuki jutro za ciotke i jej pierwsze usg ❤❤❤
 
Dziewczyny, nie wiem czy mnie pamiętacie, w tamtym tyg pisałam :D
Beta w 8dpt - 44, w 10dpt - 65, więc już byłam zrezygnowana na maxa, bo wiadomo, że ten wzrost był jednym słowem chu**** :/ 11dpt już powiedziałam, że koniec nie biorę leków, ja tak mam jak coś idzie nie po mojej myśli :frown: Więc mój mąż naskarżył na mnie do Dr Mrugacza i on do mnie zadzwonił, żeby mnie opierniczyc, żebym leków nie odstawiała 🙈 Jak zawsze podtrzymał mnie na duchu. 12dpt zrobiłam w domu test od niechcenia i dwie mocne krechy!
Na betę, hormony i wizytę po transferze byłam umówiona na dziś już od tamtego tygodnia i co??? Dziś 15 dpt Beta 501! 🙈 Jestem w mega szoku! Leki bez zmian i Dr ustaliła USG na za 2 tyg, żeby już wiedzieć na 100% co i jak. Oczywiście jeszcze sie nie ciezse i nie nastawiam, ale mój mąż gada do brzucha już od tamtego tyg, bo tej słabej becie i mojej depresji cały czas mówił, że on dzidziutkowi cos powiedział i ma byc wszystko ok!!! :yes: Jestem ciekawa co z tego wyjdzie.... Pierwsze pozytywne testy od 8 lat to jest dopiero szok!
 
Wlasnie miałam telefon ze szpitala z 10 mamy tylko dwa zarodki 😭😭😭 , osiem padło... nie wiem dlaczego, dopytam na miejscu, transfer mam na 11h15
Nie chce mi się tam nawet jechać, wogole nic mi się już nie chce, w dodatku powiedziała ze na teraz mamy 2 zarodki, ale zobaczymy. Nie wiem co ma znaczyć, ale mam już tego wszystkiego dosyć 😭😭😭
Życzę oby z tych dwóch spełniło się wasze marzenie z całego serducha
 
reklama
Dziewczyny, nie wiem czy mnie pamiętacie, w tamtym tyg pisałam :D
Beta w 8dpt - 44, w 10dpt - 65, więc już byłam zrezygnowana na maxa, bo wiadomo, że ten wzrost był jednym słowem chu**** :/ 11dpt już powiedziałam, że koniec nie biorę leków, ja tak mam jak coś idzie nie po mojej myśli :frown: Więc mój mąż naskarżył na mnie do Dr Mrugacza i on do mnie zadzwonił, żeby mnie opierniczyc, żebym leków nie odstawiała 🙈 Jak zawsze podtrzymał mnie na duchu. 12dpt zrobiłam w domu test od niechcenia i dwie mocne krechy!
Na betę, hormony i wizytę po transferze byłam umówiona na dziś już od tamtego tygodnia i co??? Dziś 15 dpt Beta 501! 🙈 Jestem w mega szoku! Leki bez zmian i Dr ustaliła USG na za 2 tyg, żeby już wiedzieć na 100% co i jak. Oczywiście jeszcze sie nie ciezse i nie nastawiam, ale mój mąż gada do brzucha już od tamtego tyg, bo tej słabej becie i mojej depresji cały czas mówił, że on dzidziutkowi cos powiedział i ma byc wszystko ok!!! :yes: Jestem ciekawa co z tego wyjdzie.... Pierwsze pozytywne testy od 8 lat to jest dopiero szok!
Dziewczyny Wam, co niektórym na dupe sie należy! Ale dzisiaj super wieści❤gratulacje 😉
 
Do góry