reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Najgorsze jest to że teraz chcemy przebadać te zarodki i koszt to 7800 zł...
wiem ze to duzo kasy ale wydaje mi sie sie jesli to oszczedzi Tobie cierpienia potem to jest warte, bo to jest straszne ze sie czlowiek cieszy juz ciaza a potem takie przezycia plus w naszym wieku zabiera tez cenny czas... ja troche zaluje ze probowalam 3 raz naturalnie bo zaszlsm ale znowu dupa a poronieniu zrobily sie torbiele i teraz biore tabletki zevy seszly, jakbym podeszka do invitro wtedy to moze bym juz czekala na transfer przebadanego zarodka,o ile bylby jakis zdrowy
 
Witam dziewczyny ☺️ u mnie jutro wizyta kontrolna i ustalenie terminu kolejnego transferu ale juz nie mam nadziei teoretycznie juz oznajmiłam szefowej ze wracam w połowie października 😒 podchodze do 3 proby i pewnie bedzie klapa
klapa co oznacza chyba przerwę na badania endometrium i immunologiczne... I koszta eh reszta wyjdzie w czasie.... Brak nadziei niestety 🥺🥺🥺🥺 3mam ✊✊✊tym którym się udało czytam codziennie wasze posty i zazdroszczę wam szczęścia.
 
Witam dziewczyny ☺ u mnie jutro wizyta kontrolna i ustalenie terminu kolejnego transferu ale juz nie mam nadziei teoretycznie juz oznajmiłam szefowej ze wracam w połowie października 😒 podchodze do 3 proby i pewnie bedzie klapa
klapa co oznacza chyba przerwę na badania endometrium i immunologiczne... I koszta eh reszta wyjdzie w czasie.... Brak nadziei niestety 🥺🥺🥺🥺 3mam ✊✊✊tym którym się udało czytam codziennie wasze posty i zazdroszczę wam szczęścia.
To szybciutko zmieniaj nastawienie, jak już kilku lekarzy mi powiedziało- transfery to loteria ale każdy przybliża prawdopodobieństwo ciąży 😊
 
Dziewczyny, pomocy, bo już wariuje....
10dpt bhcg 77,9
13dpt bhcg 332,1
15dpt bhcg 556,3
Na początku taki piękny przyrost a teraz po 48h ledwo w granicach normy ;(
wszystkie badania robione w tym samym laboratorium...
 
Dokładnie tak zrobię, wczoraj o 17:40 byłam i jutro to tej samej porze będę.



Ale super! To jest coś pięknego widzieć swojego dzidziutka ❤ A jakie krwiaki miałas?
Chodzi wielkościowo czy o umiejscowienie? :) Ogólnie krwawie od 6t0d ciąży, wczesniejszy krwiak był tak z boku łożyska i był malutki. Teraz był pomiędzy łożyskiem, a ujściem szyjki macicy i on był już spory. Poprzedni lekarz powzolił mi wychodzic raz dziennie w domu i nie zauwazyl chyba, ze moje lozysko tak nisko sie umiejscowilo. Leżałam kilka dni i się zagoiło wszystko. Lekarz kazał leżec i przyjmować nospę, bo wg niego mam twardy brzuch, a po drugie ja często odczuwam bóle. Jakoś to przetrwamy :)

Gratuluje synka❤imie juz masz ?
Nie 😅 Ja miałam wybrane Grzegorz, Leon ( po męża dziadku ) i Paulina ;) Ostatnie po wczoraj odpadło, a męskich jeszcze mąż dołożył kilka i nie mamy nic ;)
Jak się czujesz w ogóle? :)
@mary.m jak Twoje plamienia? Wszystko ok? :)
 
reklama
Do góry