reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

To są dwa różne laboratoria, poczekaj do jutra i porównaj z tym samym laboratorium. cała procedura in vitro uczy nas cierpliwości i cieszenia się z małych kroczków, chociaż chciałoby się wszystko wiedzieć i mieć na już to nawet z naturalnym zajściem w ciąże praktycznie nigdy nie jest idealnie. Będzie dobrze :)

Ja jestem bardzo niecierpliwa 🙈 Najchętniej chciałabym mieć wszystko od razu, nie lubię czekać :( Mojemu mężowi powiedziałam dziś, że chciałabym już czerwiec i już mieć na rękach dzidzię :-) :)

Trzymam kciuki i daj znać po wynikach. A ja jak mi starczy odwagi to zrobię test jutro, ale niestety nie mam żadnych objawów ciąży..wiec chyba znam wynik

Ja też nie mam objawów. Od poniedziałku, czyli od 7 dpt do dziś, kilka razy w ciągu dnia delikatnie pobolewał mnie na dole brzuch jak na okres. Piersi nic nie bolą. Czuje się słabo tak po niecałej godzinie od zażycia progesteronu, zawroty głowy itp, ale po około 40min przechodzi i już wiem, że to od tego. Jedyne co to czuje takie przelewanie w brzuchu, które momentami słychać na głos, i to wcale nie z głodu :D Ty dziś 12dpt, ja 9dpt, daj znać jak test zrobisz, i mam nadzieje, że zobaczysz dwie kreski! ✊
 
reklama
Nasze kariotypy są ok. Dlatego zaczynam się zastanawiać czy to faktycznie przypadek losowy czy jak. Zarodki które mieliśmy były najlepszej klasy jaka tylko może być...może po prostu jestem za stara ? W listopadzie kończę 37 lat
Co ty piszesz! Po prostu miałaś pecha. Tysiące kobiet roni w pierwszych tygodniach ciąży. W tym i ja w wieku 20 lat! Zapewne zarodek był chory i poroniłam w 9 tc. Potem ciąża naturalna bez problemu i dalej w wieku 39 lat zdrowe dziecko z in vitro.
Po prostu źle wylosowałaś i tego się trzymaj.
 
Cześć dziewczyny :)
Mam tkaie pytanko do osobo które brlay/biorą heparyne w zastrzykach.
Do jakiego okresu ciąży ja stosowaliście i czy miałyście do tego wskazania czy tylko profilaktycznie ?
Pytam, bo ja kiedyś miałam żylaki w lewej nodze usuwane i Dr w klinice zapsoal mi je profilaktycznie 0.4 aktualnie biorę raz dziennie na noc.
Ale zastanawiam się czy moje je odstawić czy będę musiała brać do końca ciąży, dodam że żadnych oalmien ani nic nie mam...
Dziękuję za każdą informacje, buzka
hej.
Kiedy miałaś usuwane te żylaki? Masz jakiś problem z krzepliwością krwi(operacja żylaków)? Robiłaś badania na trombofilię?
Ja mam mutacje pai i mam zalecenie od Paśnika na heparynę od transferu do końca ciąży 0,6-o,8.

Po operacji w szpitalu tez mnie podawali.

Reasumując ,jak teraz bierzesz już dłuższy okres to ja na pewno nie odstawiałabym jej.
Skonsultuj najlepiej z lekarzem :)
 
Co ty piszesz! Po prostu miałaś pecha. Tysiące kobiet roni w pierwszych tygodniach ciąży. W tym i ja w wieku 20 lat! Zapewne zarodek był chory i poroniłam w 9 tc. Potem ciąża naturalna bez problemu i dalej w wieku 39 lat zdrowe dziecko z in vitro.
Po prostu źle wylosowałaś i tego się trzymaj.
Najgorsze jest to że teraz chcemy przebadać te zarodki i koszt to 7800 zł...
 
reklama
Do góry