reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jego zdaniem szczepienia i lekarstwa 6 tyg przed wystarcza ja chce się upierać jeszcze przy zabiegu histeroskopi przed in.v., Jak u was wyglądała cała procedura?
 
hej.
Kiedy miałaś usuwane te żylaki? Masz jakiś problem z krzepliwością krwi(operacja żylaków)? Robiłaś badania na trombofilię?
Ja mam mutacje pai i mam zalecenie od Paśnika na heparynę od transferu do końca ciąży 0,6-o,8.

Po operacji w szpitalu tez mnie podawali.

Reasumując ,jak teraz bierzesz już dłuższy okres to ja na pewno nie odstawiałabym jej.
Skonsultuj najlepiej z lekarzem :)
Hej
Operacje na żylaki miałam w kwietniu 2007 roku, a prywatnie sobie zrobiłam trombofilie po poronieniu w kwietniu to wyszedł mi nieprawidłowy Czynnik Leiden i MTHFR.
Obecnie biorę Neoparin 0.4 raz dziennie na wieczór zaposal mi to mój Dr z kliniki.
 
Dziewczyny czy miala któraś z Was sytuację ze po kilku stymulacjach jedna po drugiej wydłużał Wam się cykl a wcześniej zawsze miałyście regularne cykle? U mnie 2 tygodnie opóźnienia wlasnie mijają, na początku codziennie objawy jak na okres a teraz juz prawie ucichły... Nigdy nie miałam żadnych cyst, mięśniaków itd..endometriozy nie mam.. Przychodzi mi tylko do głowy ze cos się przez te stymulacje i ciągle tabletki anty poprzestawiało... niestety w takim wypadku nie uda juz mi sie raczej podejsc do transferu na koniec października, potem dopiero świeta. Myślałam jeszcze o włączeniu progesteron i odstawieniu po 7- 10 dniach może to wywola okres.. Mialyscie podobna sytuacje ?
Siemka😘
Jak zwykle coś musi pójść nie tak...
Ja swoje dwie stymulacje miałam w odstępie kilku miesięcy ale okres zawsze był o czasie 🤔. Nie wiem jak przy braniu antyków to wygląda 🤔.
 
Jego zdaniem szczepienia i lekarstwa 6 tyg przed wystarcza ja chce się upierać jeszcze przy zabiegu histeroskopi przed in.v., Jak u was wyglądała cała procedura?
Hej😘. Ja chodzę do Paśnika i też mam zalecone szczepienia. Tylko z tą różnicą że ja nie mam implantacji a jak jest, to wtedy ciąża biochemiczna.
A badalas sobie Allo Mlr? Z tego co wyczytałam na forum dotyczącym immunologii i poronień, to jest to podstawowe badanie.
Też na twoim miejscu zrobiłabym histeroskopię.
Ile masz zaleconych szczepień? Jeśli bez problemów zachodzsz w ciążę to po szczepieniach będziesz mogła 6-mcy próbować naturalnie, może in vitro nie będzie potrzebne 😘
Bardzo słabe masz nasionka?
 
reklama
Do góry