reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziekuje ❤️ Bardzo się staram walczę sama ze sobą 🤗
A mam jeszcze pytanie. Czy ta mała biała kreska(kropka) w środku pęcherzyka to jakaś zalążek zarodka ??
Jejuuu jak ja wytrzymam dwa tygodnie do następnej wizyty 😂😂
Ananasek, to normalne ze się cieszysz i zarazem masz obawy, nie umie rozszyfrowywać zdjęć usg, ale uwierz ze jestes w ciąży i zobaczysz serduszko ❤️
Wszystko jest w porządku, dziewczyny które się znają na przyrostach piszą ze wszystko ok, także tak będzie ❤️
Cieszę się ogromnie ze Ci się w końcu udało 😘
 
Cześć dziewczynki. Ja dopiero do domu dotarłam. W drodze padł mi telefon na amen!! Muszę odesłać do serwisu.
Ale wizyta się odbyła. Na usg widoczny pęcherzyk. Jak to doktor powiedział „prawidłowa wczesna ciąża wewnątrzmaciczną” 😍😍😍😍
I to były wspaniałe wieści ❤
A potem dostałam wyniki krwi i beta urosła tylko do 890. Spadł estradiol na 1600 i progesteron 19,5 🥺🥺🥺
Także bardzo się boje o te hormony bo nie wiem co się dzieje. Niedawno estradiol był 2200 a progesteron 38.
Lekarz uważa te wyniki za bardzo dobre. Nie widzi nic złego w niskiej becie ważne ze prawidłowe przyrosty.
Żyły mam już tak pokłute ze zrost jeden obok drugiego.
Warto było jechać dla tego widoku ❤❤ Jak mąż wróci to wrzuce fotkę.
Za dwa tygodnie będziemy sprawdzać czy w tym pęcherzyku jest zarodek z serduszkiem ❤
Moje modlitwy z dnia na dzień są wysłuchiwane wiec będę się modlić jeszcze goręcej 😍
Niestety jak wracaliśmy z gdanska widzieliśmy okropny wypadek. Boje się nawet szukać w internecie czy był śmiertelny 🥺🥺🥺 mam nadzieje ze jednak wszystko się dobrze skończy ❤
Gratulacje !!! 🥰 🥰 🥰 Wyniki są super, koniec tego czarnowidzenia, daj Kropkowi w spokoju rosnąć 😊😘
 
Cześć kobietki :)
Wpadłam z zapytaniem czy któraś z Was leczy się w klinice Bocian w Katowicach? A konkretnie pytam o adopcję komórki. Mam umówiona wizytę kd 13 października i szukam jakiś konkretnych informacji.
Ewentualnie jaką klinikę polecacie do kd?
Nie wiem czy piszę też w dobrym wątku, jesli nie to wybaczcie.
Pozdrawiam
 
reklama
A nie mówiłam!? :) jak ja się cieszę, że wszystko u Was ok! Postaraj się już nie stresować na zapas! Daj kropce rozwijać się w swoim tempie. [emoji3590]
Cześć dziewczynki. Ja dopiero do domu dotarłam. W drodze padł mi telefon na amen!! Muszę odesłać do serwisu.
Ale wizyta się odbyła. Na usg widoczny pęcherzyk. Jak to doktor powiedział „prawidłowa wczesna ciąża wewnątrzmaciczną” [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]
I to były wspaniałe wieści [emoji3590]
A potem dostałam wyniki krwi i beta urosła tylko do 890. Spadł estradiol na 1600 i progesteron 19,5 [emoji3064][emoji3064][emoji3064]
Także bardzo się boje o te hormony bo nie wiem co się dzieje. Niedawno estradiol był 2200 a progesteron 38.
Lekarz uważa te wyniki za bardzo dobre. Nie widzi nic złego w niskiej becie ważne ze prawidłowe przyrosty.
Żyły mam już tak pokłute ze zrost jeden obok drugiego.
Warto było jechać dla tego widoku [emoji3590][emoji3590] Jak mąż wróci to wrzuce fotkę.
Za dwa tygodnie będziemy sprawdzać czy w tym pęcherzyku jest zarodek z serduszkiem [emoji3590]
Moje modlitwy z dnia na dzień są wysłuchiwane wiec będę się modlić jeszcze goręcej [emoji7]
Niestety jak wracaliśmy z gdanska widzieliśmy okropny wypadek. Boje się nawet szukać w internecie czy był śmiertelny [emoji3064][emoji3064][emoji3064] mam nadzieje ze jednak wszystko się dobrze skończy [emoji3590]
 
Do góry