reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć dziewczynki. Ja dopiero do domu dotarłam. W drodze padł mi telefon na amen!! Muszę odesłać do serwisu.
Ale wizyta się odbyła. Na usg widoczny pęcherzyk. Jak to doktor powiedział „prawidłowa wczesna ciąża wewnątrzmaciczną” 😍😍😍😍
I to były wspaniałe wieści ❤️
A potem dostałam wyniki krwi i beta urosła tylko do 890. Spadł estradiol na 1600 i progesteron 19,5 🥺🥺🥺
Także bardzo się boje o te hormony bo nie wiem co się dzieje. Niedawno estradiol był 2200 a progesteron 38.
Lekarz uważa te wyniki za bardzo dobre. Nie widzi nic złego w niskiej becie ważne ze prawidłowe przyrosty.
Żyły mam już tak pokłute ze zrost jeden obok drugiego.
Warto było jechać dla tego widoku ❤️❤️ Jak mąż wróci to wrzuce fotkę.
Za dwa tygodnie będziemy sprawdzać czy w tym pęcherzyku jest zarodek z serduszkiem ❤️
Moje modlitwy z dnia na dzień są wysłuchiwane wiec będę się modlić jeszcze goręcej 😍
Niestety jak wracaliśmy z gdanska widzieliśmy okropny wypadek. Boje się nawet szukać w internecie czy był śmiertelny 🥺🥺🥺 mam nadzieje ze jednak wszystko się dobrze skończy ❤️
 
reklama
Oczywiście wyślę zaraz fotki 😉. Wesele było super, mlodawskie, pierwszy raz na takim byłam, z wieloma tradycjami itd. Siedzieliśmy przy stoliku z dwoma parami, był osobny stolik dla wszystkich dzieci, no i jedna para miała dwie śliczne dziewczynki- bliźniaczki, druga jedna super córeczkę. I zaczął się temat od bliźniaczek, ze nie są podobne itd, jedna do mamy, druga do taty, później ze ciezko było je mieć, ale było warto. No wiec mówię, ze coś wiem o tym jak to ciezko o te dzieci się starac, a ta dziewczyna tak na mnie patrzy chwile i chyba zrozumiała i mówi prosto -my je mamy dzięki invitro, a ta druga zaraz- my nasza córeczkę tez dzięki invitro 😯, no to ja, no a my w trakcie 😂, mam lodówkę z aucie i za dwie godziny idę na zastrzyki 😜 I wszyscy w śmiech ze niezły stolik invitrowy nam się trafił 😂. Dziewczyny dały mi bardzo pozytywnego kopa, ta co ma jedna córeczkę przeszła dwie pełne procedury, ta co bliźniaczki cztery procedury i zawsze miała po 3-4 komórki i przy ostatniej stymulacji, fakt, skończyło się hiperstymulacja, ale ma dwie córeczki i !!!! 11 zamrożonych zarodków 😱😱😱. Teraz się śmieją z mezem, ze nie wiedza co zrobią 🤷🏻‍♀️😜
Także zmieniłam zdanie, jeszcze chyba trochę powalcze 😜
Mega !!! ❤️❤️❤️ Dziewczyny wokół nas jest tyle dzieci dzięki in vitro i tyle par które walczyły jak my tylko prawie nikt i tym bie mówi ❤️❤️❤️ Takie wiadomości daja wiatr w żagle ❤️❤️
 
Cześć dziewczynki. Ja dopiero do domu dotarłam. W drodze padł mi telefon na amen!! Muszę odesłać do serwisu.
Ale wizyta się odbyła. Na usg widoczny pęcherzyk. Jak to doktor powiedział „prawidłowa wczesna ciąża wewnątrzmaciczną” 😍😍😍😍
I to były wspaniałe wieści ❤
A potem dostałam wyniki krwi i beta urosła tylko do 890. Spadł estradiol na 1600 i progesteron 19,5 🥺🥺🥺
Także bardzo się boje o te hormony bo nie wiem co się dzieje. Niedawno estradiol był 2200 a progesteron 38.
Lekarz uważa te wyniki za bardzo dobre. Nie widzi nic złego w niskiej becie ważne ze prawidłowe przyrosty.
Żyły mam już tak pokłute ze zrost jeden obok drugiego.
Warto było jechać dla tego widoku ❤❤ Jak mąż wróci to wrzuce fotkę.
Za dwa tygodnie będziemy sprawdzać czy w tym pęcherzyku jest zarodek z serduszkiem ❤
Moje modlitwy z dnia na dzień są wysłuchiwane wiec będę się modlić jeszcze goręcej 😍
Niestety jak wracaliśmy z gdanska widzieliśmy okropny wypadek. Boje się nawet szukać w internecie czy był śmiertelny 🥺🥺🥺 mam nadzieje ze jednak wszystko się dobrze skończy ❤
Oj kobito,ty sie lubisz stresowac.jaka byla ostatnio beta?
 
Oczywiście wyślę zaraz fotki 😉. Wesele było super, mlodawskie, pierwszy raz na takim byłam, z wieloma tradycjami itd. Siedzieliśmy przy stoliku z dwoma parami, był osobny stolik dla wszystkich dzieci, no i jedna para miała dwie śliczne dziewczynki- bliźniaczki, druga jedna super córeczkę. I zaczął się temat od bliźniaczek, ze nie są podobne itd, jedna do mamy, druga do taty, później ze ciezko było je mieć, ale było warto. No wiec mówię, ze coś wiem o tym jak to ciezko o te dzieci się starac, a ta dziewczyna tak na mnie patrzy chwile i chyba zrozumiała i mówi prosto -my je mamy dzięki invitro, a ta druga zaraz- my nasza córeczkę tez dzięki invitro 😯, no to ja, no a my w trakcie 😂, mam lodówkę z aucie i za dwie godziny idę na zastrzyki 😜 I wszyscy w śmiech ze niezły stolik invitrowy nam się trafił 😂. Dziewczyny dały mi bardzo pozytywnego kopa, ta co ma jedna córeczkę przeszła dwie pełne procedury, ta co bliźniaczki cztery procedury i zawsze miała po 3-4 komórki i przy ostatniej stymulacji, fakt, skończyło się hiperstymulacja, ale ma dwie córeczki i !!!! 11 zamrożonych zarodków 😱😱😱. Teraz się śmieją z mezem, ze nie wiedza co zrobią 🤷🏻‍♀️😜
Także zmieniłam zdanie, jeszcze chyba trochę powalcze 😜
Oczywiscie ze tak,trzeba troche bardziej na luzie do tego podchodzic,majac z tyłu glowy to ze,jak kazde leczenie moze potrwac .Tu nie ma cudow .Za to potem sa takie cuda😱😱😱moje byly dzisiaj na wykopkach.🤣🤣🤣
 

Załączniki

  • IMG-20200919-WA0011.jpeg
    IMG-20200919-WA0011.jpeg
    1,6 MB · Wyświetleń: 125
  • IMG-20200919-WA0013.jpeg
    IMG-20200919-WA0013.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 120
Oczywiście wyślę zaraz fotki [emoji6]. Wesele było super, mlodawskie, pierwszy raz na takim byłam, z wieloma tradycjami itd. Siedzieliśmy przy stoliku z dwoma parami, był osobny stolik dla wszystkich dzieci, no i jedna para miała dwie śliczne dziewczynki- bliźniaczki, druga jedna super córeczkę. I zaczął się temat od bliźniaczek, ze nie są podobne itd, jedna do mamy, druga do taty, później ze ciezko było je mieć, ale było warto. No wiec mówię, ze coś wiem o tym jak to ciezko o te dzieci się starac, a ta dziewczyna tak na mnie patrzy chwile i chyba zrozumiała i mówi prosto -my je mamy dzięki invitro, a ta druga zaraz- my nasza córeczkę tez dzięki invitro [emoji54], no to ja, no a my w trakcie [emoji23], mam lodówkę z aucie i za dwie godziny idę na zastrzyki [emoji12] I wszyscy w śmiech ze niezły stolik invitrowy nam się trafił [emoji23]. Dziewczyny dały mi bardzo pozytywnego kopa, ta co ma jedna córeczkę przeszła dwie pełne procedury, ta co bliźniaczki cztery procedury i zawsze miała po 3-4 komórki i przy ostatniej stymulacji, fakt, skończyło się hiperstymulacja, ale ma dwie córeczki i !!!! 11 zamrożonych zarodków [emoji33][emoji33][emoji33]. Teraz się śmieją z mezem, ze nie wiedza co zrobią [emoji2370][emoji12]
Także zmieniłam zdanie, jeszcze chyba trochę powalcze [emoji12]
Czytalam z ciarkami na plecach [emoji4]
Bardzo się cieszę, że zmienilas zdanie [emoji8]
 
Oczywiscie ze tak,trzeba troche bardziej na luzie do tego podchodzic,majac z tyłu glowy to ze,jak kazde leczenie moze potrwac .Tu nie ma cudow .Za to potem sa takie cuda[emoji33][emoji33][emoji33]moje byly dzisiaj na wykopkach.[emoji1787][emoji1787][emoji1787]
O chuuuuu [emoji1787][emoji23][emoji1787][emoji23][emoji1787]
 
Cześć dziewczynki. Ja dopiero do domu dotarłam. W drodze padł mi telefon na amen!! Muszę odesłać do serwisu.
Ale wizyta się odbyła. Na usg widoczny pęcherzyk. Jak to doktor powiedział „prawidłowa wczesna ciąża wewnątrzmaciczną” 😍😍😍😍
I to były wspaniałe wieści ❤️
A potem dostałam wyniki krwi i beta urosła tylko do 890. Spadł estradiol na 1600 i progesteron 19,5 🥺🥺🥺
Także bardzo się boje o te hormony bo nie wiem co się dzieje. Niedawno estradiol był 2200 a progesteron 38.
Lekarz uważa te wyniki za bardzo dobre. Nie widzi nic złego w niskiej becie ważne ze prawidłowe przyrosty.
Żyły mam już tak pokłute ze zrost jeden obok drugiego.
Warto było jechać dla tego widoku ❤️❤️ Jak mąż wróci to wrzuce fotkę.
Za dwa tygodnie będziemy sprawdzać czy w tym pęcherzyku jest zarodek z serduszkiem ❤️
Moje modlitwy z dnia na dzień są wysłuchiwane wiec będę się modlić jeszcze goręcej 😍
Niestety jak wracaliśmy z gdanska widzieliśmy okropny wypadek. Boje się nawet szukać w internecie czy był śmiertelny 🥺🥺🥺 mam nadzieje ze jednak wszystko się dobrze skończy ❤️
No i gratulacje, mówiłam że będzie dobrze 😄✊
 
reklama
Cześć dziewczynki. Ja dopiero do domu dotarłam. W drodze padł mi telefon na amen!! Muszę odesłać do serwisu.
Ale wizyta się odbyła. Na usg widoczny pęcherzyk. Jak to doktor powiedział „prawidłowa wczesna ciąża wewnątrzmaciczną” 😍😍😍😍
I to były wspaniałe wieści ❤
A potem dostałam wyniki krwi i beta urosła tylko do 890. Spadł estradiol na 1600 i progesteron 19,5 🥺🥺🥺
Także bardzo się boje o te hormony bo nie wiem co się dzieje. Niedawno estradiol był 2200 a progesteron 38.
Lekarz uważa te wyniki za bardzo dobre. Nie widzi nic złego w niskiej becie ważne ze prawidłowe przyrosty.
Żyły mam już tak pokłute ze zrost jeden obok drugiego.
Warto było jechać dla tego widoku ❤❤ Jak mąż wróci to wrzuce fotkę.
Za dwa tygodnie będziemy sprawdzać czy w tym pęcherzyku jest zarodek z serduszkiem ❤
Moje modlitwy z dnia na dzień są wysłuchiwane wiec będę się modlić jeszcze goręcej 😍
Niestety jak wracaliśmy z gdanska widzieliśmy okropny wypadek. Boje się nawet szukać w internecie czy był śmiertelny 🥺🥺🥺 mam nadzieje ze jednak wszystko się dobrze skończy ❤
Jeju Mega się cieszę !!!! 🥰
Wszystko będzie pięknie tak jak sobie wymarzyłaś zobaczysz 😘
 
Do góry