reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tak mi przykro 😢

Oczywiście wyślę zaraz fotki 😉. Wesele było super, mlodawskie, pierwszy raz na takim byłam, z wieloma tradycjami itd. Siedzieliśmy przy stoliku z dwoma parami, był osobny stolik dla wszystkich dzieci, no i jedna para miała dwie śliczne dziewczynki- bliźniaczki, druga jedna super córeczkę. I zaczął się temat od bliźniaczek, ze nie są podobne itd, jedna do mamy, druga do taty, później ze ciezko było je mieć, ale było warto. No wiec mówię, ze coś wiem o tym jak to ciezko o te dzieci się starac, a ta dziewczyna tak na mnie patrzy chwile i chyba zrozumiała i mówi prosto -my je mamy dzięki invitro, a ta druga zaraz- my nasza córeczkę tez dzięki invitro 😯, no to ja, no a my w trakcie 😂, mam lodówkę z aucie i za dwie godziny idę na zastrzyki 😜 I wszyscy w śmiech ze niezły stolik invitrowy nam się trafił 😂. Dziewczyny dały mi bardzo pozytywnego kopa, ta co ma jedna córeczkę przeszła dwie pełne procedury, ta co bliźniaczki cztery procedury i zawsze miała po 3-4 komórki i przy ostatniej stymulacji, fakt, skończyło się hiperstymulacja, ale ma dwie córeczki i !!!! 11 zamrożonych zarodków 😱😱😱. Teraz się śmieją z mezem, ze nie wiedza co zrobią 🤷🏻‍♀️😜
Także zmieniłam zdanie, jeszcze chyba trochę powalcze 😜
Co za historia! I jaki traf że takie spotkanie aż się łezka kręci w oku. Droga do szczęścia jest długa i kreta ale na końcu czeka najpiękniejsza nagroda 😍

Dziewczynki troszkę się pochwale bo dzisiaj pierwszy raz dałam sobie przyzwolenie na szczęście ❤ I pierwszy raz powiedziałam ze jestem w ciazy ❤
Jeszcze daleka droga przed nami, wiem o tym ale już i tak daleko zaszłam ✊✊
Jesteś w ciąży! I teraz już tylko głową do góry i żadnych smętów bo małe zestresowane będzie xD 😁😁✊✊
 
Mam takie pytanie wiem ze już @Czarna_85 mi pisała odnośnie Accofilu ale nie mam pojecia doc mówi ze do końca 9 tyg a moj mówi gin ze do 12 tyg??? Sama już nie wiem co i jak

Działałam zgodnie z zaleceniami docenta, gin po prostu je zaakceptował 🤷‍♀️ ostatni zastrzyk z accofilu zrobiłam 8t6d, wcześniej wysyłałam morfologię do docenta i od razu dopytałam do kiedy dokładnie robić zastrzyki (miałam 1/4 dawki)
 
Mam takie pytanie wiem ze już @Czarna_85 mi pisała odnośnie Accofilu ale nie mam pojecia doc mówi ze do końca 9 tyg a moj mówi gin ze do 12 tyg??? Sama już nie wiem co i jak
Ja tam samo jak @mary.m zgodnie z zaleceniami docenta ostatni zastrzyk przyjęłam 8t6d. Ginekolog prowadzący nie zmieniał nic w zaleceniach docenta.
 
Cześć ciotki ☺
Już po prenatalnych
U nas wszystko cacy 👌
Dzidziuś piękny i zdrowy ❤
I oby tak do końca! 🥳
Cieszę się bardzo 🥰

EC9C0AB1-5647-451E-9E62-BEFAB8121BAF.jpeg
 
reklama
Do góry