reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Miałam ovitrell podany 15dni temu i już po 10 dniu od podania (czyli 6dpt) wychodził test ujemny . A teraz pojawia się druga kreska ale niestety beta w9dpt tylko 7,5 zobaczymy jitro po 48h... ale mam małe nadzieje. Podobno przy 3sniowcach beta zaczyna się produkować w 8dpt ale to są jakieś dane z internetu nie wiem czy wierzyć...
Dziękuje za odpowiedz !:*
Kurczę... Trochę niska ta beta... Ale jest..! Sprawdź za 2 dni, zobaczysz czy rośnie... ✊ ✊ ✊
 
Robiłam jest pozytywny ale kreska jest bledsza od kontrolnej może lekko bardziej napigmentowana niż wczoraj. Jest blada ale dobrze widoczna dla mnie i męża... ciężkie jest to czekanie
Ale skoro kreska dobrze widoczna, chociaż bledsza, to może ten wynik bety przekłamany jakiś? Tak też może się zdarzyć... Powtórz koniecznie pojutrze...
 
Robiłam jest pozytywny ale kreska jest bledsza od kontrolnej może lekko bardziej napigmentowana niż wczoraj. Jest blada ale dobrze widoczna dla mnie i męża... ciężkie jest to czekanie
Załączam, w celach poznawczych, info jakie wiele razy już było wklejane w wątku. Pamiętaj proszę, że to tylko statystyka.
C1B653CC-59C2-40D0-AC90-3D6CF0B079D7.png
 
Miałam ovitrell podany 15dni temu i już po 10 dniu od podania (czyli 6dpt) wychodził test ujemny . A teraz pojawia się druga kreska ale niestety beta w9dpt tylko 7,5 zobaczymy jitro po 48h... ale mam małe nadzieje. Podobno przy 3sniowcach beta zaczyna się produkować w 8dpt ale to są jakieś dane z internetu nie wiem czy wierzyć...
Dziękuje za odpowiedz !:*
A dzisiaj test tez wyszedł pozytywny? Jeśli tak to beta rośnie, jeśli nie to spada. Chyba najczulszy test jest o 10. Ale tylko jutrzejsza beta prawdę ci powie na 100 %
 
Dziewczyny Wy jesteście bardziej zorientowane. Dziś mam 15 ds i podgląd o 18. Właśnie dostałam wyniki krwi. LH - 3, estradiol-749. 4 dni temu miałam LH - 6.8 a estradiol - 48. Czy myślicie, że to idzie w dobrym kierunku? Ogólnie ból jajnikow już mi bardzo dokucza więc podejrzewam, że coś tam się dzieje bo to mój comiesięczny ból owulacyjny...
 
Dziewczyny Wy jesteście bardziej zorientowane. Dziś mam 15 ds i podgląd o 18. Właśnie dostałam wyniki krwi. LH - 3, estradiol-749. 4 dni temu miałam LH - 6.8 a estradiol - 48. Czy myślicie, że to idzie w dobrym kierunku? Ogólnie ból jajnikow już mi bardzo dokucza więc podejrzewam, że coś tam się dzieje bo to mój comiesięczny ból owulacyjny...
Kochana 15 dzień stymulacji??? Od ilu dni robisz sobie zastrzyki ?
 
reklama
Do góry