reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja miałam zupelnie inaczej i w 12 ds miałam już punkcję. Ale jak rośnie estradiol to znaczy ze jajeczka rosną. Mysle ze przy takich wynikach jest ich co najmniej 4 [emoji3590]
Za niedługo wszystko się wyjaśni więc dam znać ale myślalam, że podejdę do tego wszystkiego bez stresu, który towarzyszy mi nawet po odczytaniu wyników, których tak naprawdę nie rozumiem [emoji85]ehhh oby tylko było dobrze.
 
Ale dola załapałam 😔 normalnie siedzę i ryczę 😭😭😭 to chyba w sumie przez ten estriadol 😔 Przecież to jest w sumie nierealne aby mi się udało, żebym kiedyś została mama 😭😭😭 to jest moje największe marzenie ale jakoś nie dociera do mnie ze może one się kiedyś spełnić. Tak bardzo wierzyłam w ten transfer, ciągle byłam pozytywnie nastawiona. Cieszyłam się jak dziecko gdy dostanie zabawkę. A teraz leżę sobie na hamaku i ryczę 😭😭😭 od czasu do czasu poboli brzuch to z prawej strony do z lewej... Wiem że nic nie jest przesądzone ale ja jednak coraz mniej wierzę ze sie uda. Boje się nawet iść na betę. Najchętniej brała bym te leki juz zawsze aby nieszczęsny @ nie przyszedł a ja bym żyła w przekonaniu że jestem w upragnionej ciąży...
 
A ten estriadol nie za mały? Może dołożę tabletke albo dwie... Takie coś znalazłam w internecie i mam wrażenie że już pozamiatane... 😔 Eh... Gubię się w tym wszystkim... To taka czarna magia dla mnie 😔 chce myśleć pozytywnie a jednak są też negatywne myśli... Moze powtórzyć ten estriadol... 😔
Dołóż estrofem.
Weź dopochwowo i dpustnie. Szybko się uzupelni
 
Ale ile jak? 🤦‍♀️ Jak bylam w klinice w poniedziałek przed transferem to lekarz mówił żeby normalnie doustnie przyjmować... Więc teraz już nie wiem ile jak mam brac żeby wynik był dobry... Na ta chwile biorę 3x1... Eh... Nie jest już za późno? 😔
Nie jest za późno . Jesteś na początku implantacji. Dołóż. Ja po transferze też miałam problemy z estriadiolem . Atakowalam z dwóch stron ;). Kiedyś rozmawiałam z dr. Powiedziała mi ,,że bezpiecznie jest mieć 600 , 800 .
Nie stresuj się!!!!
 
Nie jest za późno . Jesteś na początku implantacji. Dołóż. Ja po transferze też miałam problemy z estriadiolem . Atakowalam z dwóch stron ;). Kiedyś rozmawiałam z dr. Powiedziała mi ,,że bezpiecznie jest mieć 600 , 800 .
Nie stresuj się!!!!
Czyli teraz zamiast 3 brac 6 labletek... 🤔 No dobra i powtórzę z beta. Dałaś mi nadzieję, dziękuję 😘😘❤️
 
reklama
Do góry