reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny może Wy mi coś doradzicie, biorę te zastrzyki neoparin w brzuszek i pojawił się nie mały problem.
Lewa strona mojego brzuszka ma tak wielkie dwa siniaki że aż granatowe.
Ja dotykam to wyczuwam aż "grudki" i od 3 dni daje tylko w prawa stronę ale już widzę drobne siniaczki tam też.
Może macie jakąś złota receptę na to jak się ich pozbyć albo co mogę zrobić innego, może w inne miejsca można je podawać?
Dziękuję za każdą odp i radę 😘😘😘
 
reklama
Dziewczyny może Wy mi coś doradzicie, biorę te zastrzyki neoparin w brzuszek i pojawił się nie mały problem.
Lewa strona mojego brzuszka ma tak wielkie dwa siniaki że aż granatowe.
Ja dotykam to wyczuwam aż "grudki" i od 3 dni daje tylko w prawa stronę ale już widzę drobne siniaczki tam też.
Może macie jakąś złota receptę na to jak się ich pozbyć albo co mogę zrobić innego, może w inne miejsca można je podawać?
Dziękuję za każdą odp i radę 😘😘😘
Ja dawałam sobie test zastrzyki przez 9 miesięcy. Najlepsze miejsce do bok brzucha ale dość nisko. W ciąży już zaawansowanej było bardzo nisko.
 
Dziewczyny czy jak zrobię TSH 3 tygodnie po punkcji to nie będzie sztucznie zawyżone?? Czy powinnam odczekać dłużej? W sobotę wyjeżdżam więc przed wyjazdem chciałam zrobić TSH aby w razie czego do transferu w październiku zbić Euthyroxem...
Zrób w sobotę, zobaczysz co wyjdzie. U mnie stymulacja bez wpływu na TSH.
 
No kurde tak się zdenerwowałam.. Muszę się komuś wyglądać no jakbym nie była. E trakcie procedury chyba bym sobie drinka zrobiła... Nie wiem czy tylko ja tak reaguje. Zadzwoniła do mnie znajoma i o tym o tamtym i w końcu uslyszalam(trochę wiedzą że się staramy i że nie wychodzi, że się leczymy i tyle...) :,, no bo ty nie możesz mieć dzieci bo masz haszimoto.. Mówię pierwsze słyszę mam tylko niedoczynność tarczycy i wyniki od 3 lach bardzo dobre.. No i potem usłyszałam że w czym problem nie mozecue to nie idź i adpotuj co to za problem. Fajnie się komuś takie bzdury gada nie licząc się z uczuciami innych.. Fajnie się radzi nie będąc w takiej sytuacji. Masakra jakaś.. Musiałam powiedzieć kilka emocjonalnych zdań i rozmowa się skończyła. Eh.. 😪

Co za pół mózg 🤦‍♀️
 
reklama
Do góry