reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Moje kochane dziewczyny . Chciałam się z Wami pozegnac . Zakończyliśmy właśnie nasza przygodę z invitro . Od ostatniej wizyty nie urosło kompletnie nic , a nawet części „zniknęła” . Także z jednym 14 i kilkoma 10 lekarz zadecydował o zaprzestaniu stymulacji . Wg niego endometrioza wyrządziła zbyt duże spustoszenie i nie reaguje na nawet ogromne dawki . Jedyna opcja dla nas jest KD , na która oboje nie jestemy gotowi . Kolejne stymulacje nie maja sensu wg lekarza. Czas pogodzić się z tym , ze największe moje marzenie się nigdy nie spełni - nie urodzę małej księżniczki , która będzie miała moj uśmiech czy zawarty nosek . Nie umiem się z tym pogodzić . Nic tu więcej po mnie . Życzę każdej z Was z osobna spełnienia cudu bycia Mama ❤️Dzięki za Wasze wsparcie i dobre rady. Powodzenia 🙏🏼Lola
 
reklama
No, no.
Dostałam już maila z Repro, oferta naprawdę ciekawa, są plusy i minusy(zrobiłam rozpiskę😉) ale chyba najbardziej mnie przekonują😉no i teraz jeszcze Karola💓
Tak więc chyba jednak będę wrzeszczeć:
UWAGA BRNO!!! NADCHODZĘ🤣🤣🤣🤣
Extra !!!! Ta Monika - konsultantka jest naprawdę extra!!! Fajna babka!!! Jak coś się będziesz chciała dowiedziec to wał jak w dym!!! Mówiła 6-8 Kom a u nas było 9 dojrzałych i wszystkie dla nas!!! Cieszę się ze zaczęłaś działać!!! Mam nadzieje ze obostrzenia nie wrócą bo dane są niepokojące 😒
 
Kurcze u mnie nie zaczął sie dobrze😭 wszyscy weterynarze u nas pozamykami😡dopiero w poniedziałek najszybciej a ja musze mojemu shogunkowi podbic paszport zeby jechac. Wiec wszystko musze przestawic a na dodatek moj tata sie zle czuje i moja mama nie jedzie z nami😭
Ale ty zostajesz jeszcze w Polsce wszystko będzie dobrze zobaczysz ✊
 
Extra !!!! Ta Monika - konsultantka jest naprawdę extra!!! Fajna babka!!! Jak coś się będziesz chciała dowiedziec to wał jak w dym!!! Mówiła 6-8 Kom a u nas było 9 dojrzałych i wszystkie dla nas!!! Cieszę się ze zaczęłaś działać!!! Mam nadzieje ze obostrzenia nie wrócą bo dane są niepokojące 😒
Do działania jeszcze trochę czasu, ale na pewno pójdę tam, czy za miesiąc, czy za 5...
No właśnie, nie wiadomo jak z tym covidem będzie...
 
Moje kochane dziewczyny . Chciałam się z Wami pozegnac . Zakończyliśmy właśnie nasza przygodę z invitro . Od ostatniej wizyty nie urosło kompletnie nic , a nawet części „zniknęła” . Także z jednym 14 i kilkoma 10 lekarz zadecydował o zaprzestaniu stymulacji . Wg niego endometrioza wyrządziła zbyt duże spustoszenie i nie reaguje na nawet ogromne dawki . Jedyna opcja dla nas jest KD , na która oboje nie jestemy gotowi . Kolejne stymulacje nie maja sensu wg lekarza. Czas pogodzić się z tym , ze największe moje marzenie się nigdy nie spełni - nie urodzę małej księżniczki , która będzie miała moj uśmiech czy zawarty nosek . Nie umiem się z tym pogodzić . Nic tu więcej po mnie . Życzę każdej z Was z osobna spełnienia cudu bycia Mama ❤Dzięki za Wasze wsparcie i dobre rady. Powodzenia 🙏🏼Lola
Przykro mi bardzo! Mam nadzieje ze jednak dacie sobie jeszcze szanse w sumie AK nie jest taka zła ten zarodek tak naprawdę będzie weź wspólny z Twojego męża i kobiety biologicznie podobnej a noszony pod Twoim sercem !!! Trzymaj się i nie poddawaj bo marzenia powinny się spełniać!!!!
 
Do działania jeszcze trochę czasu, ale na pewno pójdę tam, czy za miesiąc, czy za 5...
No właśnie, nie wiadomo jak z tym covidem będzie...
Spokojnie my zaczęliśmy działać w sumie przed potem przestój bo Covid i wystartowaliśmy na początku lipca i mam nadzieje ze wyszlo🙂 Cierpliwości 🤩
 
Moje kochane dziewczyny . Chciałam się z Wami pozegnac . Zakończyliśmy właśnie nasza przygodę z invitro . Od ostatniej wizyty nie urosło kompletnie nic , a nawet części „zniknęła” . Także z jednym 14 i kilkoma 10 lekarz zadecydował o zaprzestaniu stymulacji . Wg niego endometrioza wyrządziła zbyt duże spustoszenie i nie reaguje na nawet ogromne dawki . Jedyna opcja dla nas jest KD , na która oboje nie jestemy gotowi . Kolejne stymulacje nie maja sensu wg lekarza. Czas pogodzić się z tym , ze największe moje marzenie się nigdy nie spełni - nie urodzę małej księżniczki , która będzie miała moj uśmiech czy zawarty nosek . Nie umiem się z tym pogodzić . Nic tu więcej po mnie . Życzę każdej z Was z osobna spełnienia cudu bycia Mama ❤Dzięki za Wasze wsparcie i dobre rady. Powodzenia 🙏🏼Lola
Bardzo bardzo mi przykro:( pytałaś o te cykle naturalne? W sensie aby pobierać tylko jedna czy dwie komórki bez ogromnej dawki hormonów....wtedy komórka powinna być lepszej jakości.
 
Moje kochane dziewczyny . Chciałam się z Wami pozegnac . Zakończyliśmy właśnie nasza przygodę z invitro . Od ostatniej wizyty nie urosło kompletnie nic , a nawet części „zniknęła” . Także z jednym 14 i kilkoma 10 lekarz zadecydował o zaprzestaniu stymulacji . Wg niego endometrioza wyrządziła zbyt duże spustoszenie i nie reaguje na nawet ogromne dawki . Jedyna opcja dla nas jest KD , na która oboje nie jestemy gotowi . Kolejne stymulacje nie maja sensu wg lekarza. Czas pogodzić się z tym , ze największe moje marzenie się nigdy nie spełni - nie urodzę małej księżniczki , która będzie miała moj uśmiech czy zawarty nosek . Nie umiem się z tym pogodzić . Nic tu więcej po mnie . Życzę każdej z Was z osobna spełnienia cudu bycia Mama ❤Dzięki za Wasze wsparcie i dobre rady. Powodzenia 🙏🏼Lola
Siedzę normalnie i płacze nie moge uwierzyć ze zycie jest tak niesprawiedliwe 😭😭😭kochanie bardzo mi jest przykro. Sciskam cie bardzo i mam nadzieję ze jeszcze zycie Cię zaskoczy ❤❤❤
 
Moje kochane dziewczyny . Chciałam się z Wami pozegnac . Zakończyliśmy właśnie nasza przygodę z invitro . Od ostatniej wizyty nie urosło kompletnie nic , a nawet części „zniknęła” . Także z jednym 14 i kilkoma 10 lekarz zadecydował o zaprzestaniu stymulacji . Wg niego endometrioza wyrządziła zbyt duże spustoszenie i nie reaguje na nawet ogromne dawki . Jedyna opcja dla nas jest KD , na która oboje nie jestemy gotowi . Kolejne stymulacje nie maja sensu wg lekarza. Czas pogodzić się z tym , ze największe moje marzenie się nigdy nie spełni - nie urodzę małej księżniczki , która będzie miała moj uśmiech czy zawarty nosek . Nie umiem się z tym pogodzić . Nic tu więcej po mnie . Życzę każdej z Was z osobna spełnienia cudu bycia Mama ❤Dzięki za Wasze wsparcie i dobre rady. Powodzenia 🙏🏼Lola
Kochana serce mi pęka na milion kawałków gdy to czytam 🥺🥺🥺🥺
Domyślam się jaki to może być ból 😭😭 problemy większości z nas ze mało komórek mało zarodków i niepowodzenia to nic w porównaniu z Twoja strata 😭😭😭
Wierze ze za jakiś czas ta myślano KD nie będzie już taka nieznośna i dacie sobie szanse na dzieciątko ❤️❤️❤️✊✊
Bardzo w to wierze i trzymam kciuki choć zdaje sobie sprawę ze to baaaardzo trudna decyzja. Pomysł o tym, ze może i komórka będzie innej kobiety ale to ty nosiłaby swoje dzieciątko pod sercem ❤️❤️❤️❤️Chcialabym tez wierzyć ze natura znajdzie jakiś sposób i przydarzy Wam się naturalny CUD ❤️❤️❤️
 
reklama
Jeszcze nic nie otwieraj, bo przede mną daleka droga... Ale tak. Brno na pewno. Dzisiaj dostałam też odpowiedź z invim. ed Poznań... Dużo droższa oferta... A i wiek dawczyń wyższy, więc słabiej niż w Brnie... Jak bym chciała mieć komórki 35letnie to bym się sama stymulowała, bo co to te 4 lata roznicy😉
Czy mogłabyś mi w skrócie opisać ofertę z Czech? Może być na priv 😉 bo ja właśnie o invimed Poznań myślałam a jeśli gdzieś jest lepsza propozycja to tam popędzę! 😁
 
Do góry