reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No ja to zakrywam cieniem brązowym do brwi, pogrubiam bo kiedyś takie cienkie się robiło plus włoski takim "widelcem" troszkę dorabiam, bo inaczej bym nie wyszła na miasto 😂 ale wiadomo czasu szkoda, bo lepiej się budzić z takimi 😁 po przeróbce wyglądają takZobacz załącznik 1155916
Super wyglądają po przeróbce, ale faktycznie ciezko by to było przykryć, bo ten niebieski wybije i tak. Ciesz się ktoś Ci wtedy zrobił tylko ciemne, a nie plemniki 😜😜😜
 
reklama
Hahaha takie tam widzę drobnostki😂
Nie no ja wychodzę z założenia, że nie jestem pierwsza, która przechodzi ciąże blizniacza także dam radę. Już tyle zniosłam to wytrzymam jeszcze trochę, tak naprawdę oby nie za wcześnie się pchały na świat i bd dobrze
Zdrowe,donoszone dzieci....i wszystko w temacie💜💜
 
Chyba nie będę miała jednak transferu w sierpniu 😭😭😭😭 nie wiem co robić 😭 zmarła mi wczoraj bardzo bliska osoba i nie wiem czy wytrzymam to psychicznie 😭😭😭 Dlaczego to wszystko jest takie niesprawiedliwe 😭😭😭😭 odchodzą osoby które jeszcze powinny żyć, miały tyle do zrobienia. My kobiety które chcą mieć dzieci starają się i nie latami. A taka patologię nic nie ruszy, rodzą dzieci na potęgę utrzymują się z 500+ i całe życie chodzą w ciąży i nic ich się nie czepia 😭😭😭😭 nie umiem sobie poradzić z tym wszystkim, nie wiem co robić 😭 wiem że Ciocia mi kibicowała, nie chciała by abym z jej powodu zmieniała swoje plany i marzenia ale ja nie wiem czy psychicznie to wytrzymam 😭😭😭😭
Bardzo mi przykro 😥
Trzymaj się i nie poddawaj
 
W 38?😱
Ja czytałam, że do 36 trzymają nie dalej...
Matko za tydzień mam wizytę muszę dopytać, ja wiem, że im dłużej tym lepiej, ale pow czy naprawdę pod koniec jest taka masakra?
Kiedyś się niepotrzebnie naczytalam na forum bliźniaczym jak narzekają te dziewczyny, aż się usunęłam stamtąd
Hej ja również po ciąży bliźniaczej rozwiązanej w 38 tygodniu. Przytyłam 18 kg przez całą ciążę . Brzuch ogromny ☺️
 
Jesuuu i następna chowa buźkę - w UK korpo Cię nie znajdzie 😜
Masz przepiękne brwi😍 Ja marzę o takich i już obczaiłam tę babeczkę w Szczecinie co @Camilleka podała. Ale coś mi tam nie pasuje, bo ona robi za idealne
Zapomniałam już o tym korpo 😂😂😂
To Co podałam, to są dziewczyny których nazwiska się przewijają jako gwiazdy w permanentnym, nie znam jej akurat osobiście, ale dziewczyna ma bardzo dobra renomę i jest tez szkoleniowcem. Gdybys się zdecydowała robić, to na pewno nie łap się na żadne promocje, rabaty tylko przede wszystkim obejrzyj prace dziewczyny, poczytaj opinie, bo to lakier na paznokciach który się zmyje 😉😜
 
Chyba nie będę miała jednak transferu w sierpniu 😭😭😭😭 nie wiem co robić 😭 zmarła mi wczoraj bardzo bliska osoba i nie wiem czy wytrzymam to psychicznie 😭😭😭 Dlaczego to wszystko jest takie niesprawiedliwe 😭😭😭😭 odchodzą osoby które jeszcze powinny żyć, miały tyle do zrobienia. My kobiety które chcą mieć dzieci starają się i nie latami. A taka patologię nic nie ruszy, rodzą dzieci na potęgę utrzymują się z 500+ i całe życie chodzą w ciąży i nic ich się nie czepia 😭😭😭😭 nie umiem sobie poradzić z tym wszystkim, nie wiem co robić 😭 wiem że Ciocia mi kibicowała, nie chciała by abym z jej powodu zmieniała swoje plany i marzenia ale ja nie wiem czy psychicznie to wytrzymam 😭😭😭😭
Trzymaj się!!! Na pewno Ci ciężko... 😪😪😪Tak myślę że jeśli piszesz ze ciocia Ci kibicowała i nie chciałaby żebyś zmieniała plany, to dasz radę!!! Ona z góry doda Ci sily i otuchy!!!
 
Chyba nie będę miała jednak transferu w sierpniu 😭😭😭😭 nie wiem co robić 😭 zmarła mi wczoraj bardzo bliska osoba i nie wiem czy wytrzymam to psychicznie 😭😭😭 Dlaczego to wszystko jest takie niesprawiedliwe 😭😭😭😭 odchodzą osoby które jeszcze powinny żyć, miały tyle do zrobienia. My kobiety które chcą mieć dzieci starają się i nie latami. A taka patologię nic nie ruszy, rodzą dzieci na potęgę utrzymują się z 500+ i całe życie chodzą w ciąży i nic ich się nie czepia 😭😭😭😭 nie umiem sobie poradzić z tym wszystkim, nie wiem co robić 😭 wiem że Ciocia mi kibicowała, nie chciała by abym z jej powodu zmieniała swoje plany i marzenia ale ja nie wiem czy psychicznie to wytrzymam 😭😭😭😭

Strasznie mi przykro...
Moje kondolencje, niech spoczywa w pokoju..
Trzymaj się Kochana
 
Niestety. Mówiłam Ci o tym jak wrzucałaś wyniki... Przykro mi. Endometriozy na zwykłym usg nie wykryją. Laparoskopia tylko. Lub właśnie te markery. Fajnie byłoby określić, jaki masz stopień. Na pewno musisz to dziadostwo wyciszyć, by ten stan zapalny się uspokoił. I wtedy podejście. Najważniejsze, że wiesz, teraz możesz działać✊😘
Tylko laparoskopia czy histeroskopia tez wykryje?
 
reklama
wiesz, bo nic z tym zrobic za bardzo nie mozna. to tez oczywiscie zalezy od stopnia endo....
ale po prostu wiedz - ze endo wplywa (choc oczywiscie nie zawsze) na to co sie dzieje po transferze. nie mowie ze u ciebie tak sie dzieje - mowie ze moze bo jest to zbadane i wiadome ze MOZE wplywac
Dzięki...
 
Do góry