reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

endometrioza jak najbardziej moze byc przyczyna niepowodzen transferow. o ile jej wplyw na jakosc komorek jest watpliwy, to na percepcje zarodka i calego procesu implantacji i utrzymaniu zaimplantowanego zarodka - to pewnik.
Kurczę... I lekarz tego nie widzi, albo nie może zasugerować? Ja już naprawdę nie rozumiem o co chodzi z tą moją kliniką...
 
reklama
Chyba nie będę miała jednak transferu w sierpniu 😭😭😭😭 nie wiem co robić 😭 zmarła mi wczoraj bardzo bliska osoba i nie wiem czy wytrzymam to psychicznie 😭😭😭 Dlaczego to wszystko jest takie niesprawiedliwe 😭😭😭😭 odchodzą osoby które jeszcze powinny żyć, miały tyle do zrobienia. My kobiety które chcą mieć dzieci starają się i nie latami. A taka patologię nic nie ruszy, rodzą dzieci na potęgę utrzymują się z 500+ i całe życie chodzą w ciąży i nic ich się nie czepia 😭😭😭😭 nie umiem sobie poradzić z tym wszystkim, nie wiem co robić 😭 wiem że Ciocia mi kibicowała, nie chciała by abym z jej powodu zmieniała swoje plany i marzenia ale ja nie wiem czy psychicznie to wytrzymam 😭😭😭😭
 
No jasne, ze może trzeba wyleczyć co się da i steryd podać do transferu.
To teraz do normalnego ginekologa powinnam iść? Ta dzisiaj kazała mi przyjść jeszcze raz i przybieść usg z 2016 roku, bo nie wierzy, że przed stymulacją miałam takie jajniki. Próbowała mi wmówić, że to pozostałosć stymulacji (ostatnią miałam w 2018 roku). Ona mi nie robiła innego badania niż usg i rzuciła nonszalancko: ma pani endometriozę... To mój szanowny Pan doktor nie widział tego? A przynajmniej nie mógł zasugerować jakiś badań pod tym kątem? Przy histeroskopii też nic nie stwierdzili...
 
Wlasnie dzwonila do mnue embriolig w sumie dzwonila we wtorek ale niw zdazylam odebrac-jak patrze po numerze-powiedzisla w sumuw to samo co lekarz przed transferem ze zaplodnilu 3 komorki,2 bardzo dobre trzecia srednia.Potrzymali ja i niestety nie dala rady.Takze jak te dwie we mnie nie przezyja to cykl od nowa😪
A dzisiaj jest juz 6dpt w sumie zadnych objawow rano troche brzuch pobolewal ale w sumie tak delikatnie.Sikancow nie bede robic bo tchorz ze mnie🥺 czekam do przyszlej srody do bety😖
Trzymam kciuki za kropusie
 
Chyba nie będę miała jednak transferu w sierpniu 😭😭😭😭 nie wiem co robić 😭 zmarła mi wczoraj bardzo bliska osoba i nie wiem czy wytrzymam to psychicznie 😭😭😭 Dlaczego to wszystko jest takie niesprawiedliwe 😭😭😭😭 odchodzą osoby które jeszcze powinny żyć, miały tyle do zrobienia. My kobiety które chcą mieć dzieci starają się i nie latami. A taka patologię nic nie ruszy, rodzą dzieci na potęgę utrzymują się z 500+ i całe życie chodzą w ciąży i nic ich się nie czepia 😭😭😭😭 nie umiem sobie poradzić z tym wszystkim, nie wiem co robić 😭 wiem że Ciocia mi kibicowała, nie chciała by abym z jej powodu zmieniała swoje plany i marzenia ale ja nie wiem czy psychicznie to wytrzymam 😭😭😭😭
Pozwolę sobie zacytować coś co mnie osobiście podniosło na duchu "to nie tak że Oni umierają a my żyjemy. To oni żyją a my umieramy"❤️ współczuję straty.
 
No to dobrze, że można usunąć ;) jeszcze trochę i będziesz jak nówka 😂
Ja mam bardzo małe usta i wszystko było cacy ale ten ból ... ludzie 🤦🏼‍♀️ Ale to ja chyba robiłam z 6 lat temu. Kurde jak ten czas leci, to ja mam więcej czasu te brwi 🤔
@Camilleka a teraz są inne maszynki i to NIBY tak nie boli ? 😕
Niestety boli, są inne znieczulenia, które dużo pomagają, ale usta bolą 😖
 
Kurczę... I lekarz tego nie widzi, albo nie może zasugerować? Ja już naprawdę nie rozumiem o co chodzi z tą moją kliniką...

wiesz, bo nic z tym zrobic za bardzo nie mozna. to tez oczywiscie zalezy od stopnia endo....
ale po prostu wiedz - ze endo wplywa (choc oczywiscie nie zawsze) na to co sie dzieje po transferze. nie mowie ze u ciebie tak sie dzieje - mowie ze moze bo jest to zbadane i wiadome ze MOZE wplywac
 
No nie daaa😭 chciałam teraz ombre bądź wloskowa, a mam tą starą metodaaa co jeszcze za czasów Jezusa się robiło, to raz że cały kolor, a dwa że odbarwiła się na taki pod niebieski, wiesz napewno o co mi chodzi, bo gdyby pod czerwony to da się zakryć, a tego ni chu., ja
No to faktycznie tylko laser, ale podobno taki niebieski lepiej się usuwa niż czerwony 😁, w tym nie mam żadnego doświadczenia, bo nie usuwam 😜
 
reklama
Do góry