reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziękuję ❤️😘😘 Powiem tak, z zewtarz jestem twarda a w środku miękka dupa zemnie 🤷‍♀️ bardzo dużo w dzieciństwie przeszłam i zawsze ten ból, rozpacz i tęsknotę za jednym z rodziców dusiłam w sobie 😔 ( mój tato odszedł do innej kobiety gdy mialam zaledwie 8 lat i mimo że na moich oczach moja mama była bita przez niego. Ja jako dziecko Czułam się odpowiedzialna aby ją przed nim chronić dlatego musiałam być twarda i wszystko dusić w sobie 😔 mimo wszystko tęskniłam za nim bardzo długo ) i wtedy też odkryłam że płacz pomaga, koi rany i wtedy jest człowiekowi lżej na sercu i duszy. Ja ogólnie taka straszna płaczka jestem. Często mi się zdaza płakać 🤷‍♀️

Doskonale Cię rozumiem kochana.. Mój tata co prawda nie odszedł od mamy ale pił zawsze i bil moja mamę a ja na to patrzyłam 😥 Znam Twój ból... Przykro mi że miałaś tak samo zrypane dzieciństwo jak ja...
 
Doskonale Cię rozumiem kochana.. Mój tata co prawda nie odszedł od mamy ale pił zawsze i bil moja mamę a ja na to patrzyłam 😥 Znam Twój ból... Przykro mi że miałaś tak samo zrypane dzieciństwo jak ja...
Jeny dziewczyny ciężkie tematy dzisiaj:( smutno czytać takie historie. Dobrze że dziś mamy nieco inne czasy i kobiety coraz częściej są niezależne finansowo. Mogą i powinny odejść od takich pseudo partnerów.
 
To chyba coś z hinduskiej medycyny .. ale pytaj , może babka powie , ze i cellulit od tego znika 😉to z 5 zamówię 😝🤪
Ona mi dużo różnych specyfików doradzała jak miałam duże problemy z anemia, takich właśnie naturalnych, może powie czy warto 😁
Uuuu ja jeszcze nie doczytałam ze to aż tak cudowne ma działanie, to i ja na jednym opakowaniu nie poprzestanę 😂
 
reklama
Do góry