reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Ej no ale przecież ja nie mówię, że ma ten porod odbierać [emoji23] Ale być przy żonie przez te ilestsm godzin zanim się wszystko rozwinie, pomoc przy skurczach, a jak na sam moment porodu chce wyjść to cóż. U nas facet może być obok głowy i nie widzieć nic z tego co się między nogami odbywa więc nie wiem jaka to może traumę spowodować...
Ale fakt - zmuszać też na pewno bym nie zmuszała.
Mój mąż był przy porodzie bo chciał. No i się bardzo przydał bo kangurował :p I wszędzie ze mną jeździł na każdą wizytę do kliniki. Jakby mógł to by sam urodził no ale niestety :p ten zaszczyt przypadł mnie. No, ale faceci są różni. Nawet lepiej się zmieniają z czasem. Imprezowicz i olewacz może być najlepszym ojcem świata. A taki opiekuńczy się zmienić i dooopa. W życiu nie ma nic stałego. I to co nam się dzisiaj wydaje to się wydaje. A jutro już może być inaczej.
 
reklama
To prawda choć kiedy patrzę na ogół męskiego pokolenia w moim wieku tooooo te sto lat temu byłli faceci... A dziś częściej chce się zaśpiewać słowa Danuty Run ," gdzie Ci mężczyźni..."🤣
Z drugiej strony coraz więcej mężczyzn jest wrażliwych emocjonalnie i nie gra twardzieli. Kiedy chce to płacze i to tez jest w porządku. Nie każdy facet musi być inżynierem i wymienić żarówkę, wielość kobiet robi to już sama:p A i lepiej często zarabiają od swoich mężów wiec ustala się nowa równowaga :-)
 
Dzieqczyny a hamam pytanie troche z innej beczki.Po jakim czasie bhl u was seks po transferze.U mnie juz 4 dzien a ja nadal sie boje i niw dopuszczamdo siebie meza.On chyba tez sie boi bo szczegolnie nie nagabuje😅
 
@bazylia128 kochana mam pytanko. Źle się czuje na tez zwiększonej dawcę metforminy i chciałabym pójść na badania ponownie. Czy musz rana jakiś czas odstawić metę czy mogę iść normalnie przed śniadaniem i poranna dawka ??
 
Dzieqczyny a hamam pytanie troche z innej beczki.Po jakim czasie bhl u was seks po transferze.U mnie juz 4 dzien a ja nadal sie boje i niw dopuszczamdo siebie meza.On chyba tez sie boi bo szczegolnie nie nagabuje[emoji28]
Do serduszka u nas zakaz standardowo dla wszystkich. Od serduszka do 12tc też przez to, że jajniki mialam ogromne.
 
Dzieqczyny a hamam pytanie troche z innej beczki.Po jakim czasie bhl u was seks po transferze.U mnie juz 4 dzien a ja nadal sie boje i niw dopuszczamdo siebie meza.On chyba tez sie boi bo szczegolnie nie nagabuje😅
U mnie wcale nie było do weryfikacji. W 9 DTP beta 0 wiec jak przestałam płakać po porażce to dopiero coś się działo. W cyklu transferowym nic nie było bo się bałam jakiekolwiek infekcji 😉😉 mój mąż jest dzielny 💪🏻💪🏻
 
Dzieqczyny a hamam pytanie troche z innej beczki.Po jakim czasie bhl u was seks po transferze.U mnie juz 4 dzien a ja nadal sie boje i niw dopuszczamdo siebie meza.On chyba tez sie boi bo szczegolnie nie nagabuje😅
U nas to był 7 dpt. Może to głupie ale Wolałam zaczekać na implantację co by go nie przesunąć tam gdzie nie trzeba.
 
reklama
Z drugiej strony coraz więcej mężczyzn jest wrażliwych emocjonalnie i nie gra twardzieli. Kiedy chce to płacze i to tez jest w porządku. Nie każdy facet musi być inżynierem i wymienić żarówkę, wielość kobiet robi to już sama:p A i lepiej często zarabiają od swoich mężów wiec ustala się nowa równowaga :-)
Ja to starej daty jestem i od 11lat nie mogę się przyzwyczaić, że mnie w drzwiach nie przepuszczają [emoji16]
 
Do góry