reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Wiem ze moge tym wywolac fale krytyki ale tylko tu moge to napisac: Nie mam zadnego planu na przyszlosc... Przerobilam juz chyba wszystkie mozliwe opcje, zachodze praktycznie za kazdym razemi nigdy nie doczekalam jeszcze serduszka - cos jest nie tak, immuno cala przebadana, genetyka tez, pgs zarodka. Niestety musialam sobie to dzisiaj uswiadomic ze to byla moja ostatnia stymulacja, znowu przejechalam z 200 km bo jakos podaczas jazdy latwiej mi sie skupic. Bede musiala jakos postarac sie przewartosciowac zycie...
Oby Twój czarny scenariusz się nie spełnił. Możesz pisać że wierzę w bajki, ale Twoja sprawa nie jest w 100% przesądzona. Mimo wszystko, pamiętaj że jestem z Tobą ❤ ❤ ❤
 
reklama
Na ostatniej wizycie przez punkcją prg miałam 1,86 ng/ml i od razu powiedzieli, że nie będzie świeżego transferu
Miałam identyczna sytacje...
Dziś badań PRG i jadę na wizytę zobaczyny czy będzie transfer mrożony, nam nadzieję że tak. Chodź nic a nic nie czuje żeby było jajeczkowanie, bóle klocia czy cokolwiek, ciekawa jestem.
 
Do góry