reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja niestety wczoraj wieczorem
zaczęłam krwawić żywa krwią. Normalnie jak okres. Kapało na ręce. Lekarz nie odbierał. Pojechałam do szpitala. Maleństwo jest i bije serduszko. Krwawienie nie wiadomo skąd, ale dziś już dużo mniej [emoji3525] Najadłam się stresu co nie miara. Proszę trzymajcie za nas kciuki. Mam nadzieję, że to nie zwiastuje najgorszego [emoji3525]
Trzymam kciuki [emoji110][emoji110][emoji110]
 
reklama
Ja niestety wczoraj wieczorem
zaczęłam krwawić żywa krwią. Normalnie jak okres. Kapało na ręce. Lekarz nie odbierał. Pojechałam do szpitala. Maleństwo jest i bije serduszko. Krwawienie nie wiadomo skąd, ale dziś już dużo mniej ☹️ Najadłam się stresu co nie miara. Proszę trzymajcie za nas kciuki. Mam nadzieję, że to nie zwiastuje najgorszego ☹️
Kochana trzymam kciuki✊✊✊
 
Heej kochana 😘 No, ja tak samo... Też już bym chciała coś wiedzieć.. Czuję się, chyba normalnie oprócz tego że mam nadal wzdęty brzuch... Nie wiem właśnie kiedy zrobić test, najchętniej zrobiłabym go już dzisiaj... A Ty jak się czujesz??
A kiedy betujesz?Mi kazal dopuero 11dt ale i tak nie wytrzymam😉chociaz sie boje barrrrdzo
 
Heej kochana 😘 No, ja tak samo... Też już bym chciała coś wiedzieć.. Czuję się, chyba normalnie oprócz tego że mam nadal wzdęty brzuch... Nie wiem właśnie kiedy zrobić test, najchętniej zrobiłabym go już dzisiaj... A Ty jak się czujesz??
Niewiem kiedy . Dziewczyny robia nawet 6 dpt ale nie kazdej wtedy wychodzi. Ja w Angli robilam zawsze w 9 dpt . Ale ze jestem w Polsce to robie w poniedziałek. Czuje sie super bo nic mnie nie boli. Moge skakac , biegać, tanczyc ale rodzinka i maz mi nie pozwalaja😕
 
Ja niestety wczoraj wieczorem
zaczęłam krwawić żywa krwią. Normalnie jak okres. Kapało na ręce. Lekarz nie odbierał. Pojechałam do szpitala. Maleństwo jest i bije serduszko. Krwawienie nie wiadomo skąd, ale dziś już dużo mniej ☹ Najadłam się stresu co nie miara. Proszę trzymajcie za nas kciuki. Mam nadzieję, że to nie zwiastuje najgorszego ☹
Koleżanka miała podobnie, cała ciąże krwawiła. Raz jak pojechala do szpitala to była pewna ze nic nie jest w stanie zrobić, krwawiła jak ty żywa krwią. Lekarze od razu powiedzieli że nie darady uratować ciąży ale zrobili jej usg i co serduszko biło i mała czuła się świetnie. Mama za to cała ciąże przeleżała bo kilka razy miała takie sytuacje. Dziś mala ma już 7 miesięcy. Jest ślicznym i kochanym dzieckiem 😍 tak ze trzymam za Ciebie kciuki aby i u Ciebie skończyło się to tak jak u niej ❤️ no może bez tych pozostałych przygód 😘😘
 
reklama
@Lola83 wiem że masz niskie AMH i ogólnie problem z uzyskaniem zarodków. Zastanawiałaś się może nad podejściem na cyklu naturalnym. Wtedy pobierają max trzy komórki a nawet jedną, ale za to komórka jest lepszej jakości. Cuda takie na pewno robi Mru.gacz i Lewy. Czasem stymulują jak do inseminacji, czyli malutkie dawki hormonu. Piszę to na podstawie historii kobiet gdzie ten jeden zarodek się przyjął.
Wiesz tak naprawdę nir bardzo mogę chyba decydować na jakim cyklu , jakie dawki itd .. w klinice maja jakiś plan i tego się trzymaja.. poza tym nie wiem gdzie tutaj w Holandii takie procedury przeprowadzają ... ale dziękuje , ze o mnie pomyślałaś 😘😘😘a wiesz może , gdzie mogę poczytać o tym ?
 
Do góry