reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Jesteśmy na etapie stanu surowego zamkniętego. Jak wybieraliśmy projekt to jeszcze nie mieliśmy malutkiej ale pokój dla niej zaplanowaliśmy😀 co ciekawe mamy jeszcze jeden malutki pokoik "niby gościnny" , chyba przed meblowaniem muszę do transferu podejść 😜 wczoraj zrobiliśmy sobie grilla, córka kąpała się w deszczówce🙊 No i okazało się, że dom mamy już zamieszkały.... gniazdo uwiły sobie kopciuszki😍
W deszczówce 😂😂😂. Z larwami komarów czy bez😂.
No pewka, że podejdziesz do transferu 😊. Przecież Ty nie @Mirka30 miękka dupka 😜
A co to kopciuszki? Ja mam w gratisie nietoperze pod podbitką😱😱😱
 
reklama
Dziewczyny,powiedzcie mi czy przy braniu progesteronu (prolutex,duphaston,besins) przy nieudanym transferze, miesiaczka pojawiała się w terminie?
Jutro testuje ale boję się że przez ten niski progesteron w 8 dpt (5,34) jednak nic z tego,ale jeśli chodzi o miesiączki to nie mam absolutnie żadnych objawów,A termin przypadał na wczoraj...
Miesiączka pojawi się dopiero po odstawieniu leków, ale poczekaj najpierw na test bety... Kiedy się badasz? Może jeszcze nie wszystko stracone...
 
Jesteśmy na etapie stanu surowego zamkniętego. Jak wybieraliśmy projekt to jeszcze nie mieliśmy malutkiej ale pokój dla niej zaplanowaliśmy[emoji3] co ciekawe mamy jeszcze jeden malutki pokoik "niby gościnny" , chyba przed meblowaniem muszę do transferu podejść [emoji12] wczoraj zrobiliśmy sobie grilla, córka kąpała się w deszczówce[emoji87] No i okazało się, że dom mamy już zamieszkały.... gniazdo uwiły sobie kopciuszki[emoji7]
My kupiliśmy stary dom i mamy dwie rodziny jaskółek z dzidziuchami [emoji3059][emoji3059][emoji3059]
 
W deszczówce 😂😂😂. Z larwami komarów czy bez😂.
No pewka, że podejdziesz do transferu 😊. Przecież Ty nie @Mirka30 miękka dupka 😜
A co to kopciuszki? Ja mam w gratisie nietoperze pod podbitką😱😱😱
No coś ty, deszczówka swiezutka, trzy dni temu u nas lało. Kopciuszki to takie malutkie ptaszki.
Do transferu podejdę tylko chyba muszę do psychiatry najpierw. Jestem maniaczka karmienia piersią....syna karmiłam 2.5 roku teraz tez zmierzam w tym kierunku...to będzie 5 lat z życia. Przy trzecim dziecku moje ciało już chyba sobie nie poradzi 😜a psychiatra aby mi przetłumaczył, że mleko modyfikowane to nie trucizna. No kuwa jak czytam skład to coś mnie strzela i nie podaje tego mleka. Karmienie piersią wymaga zaangażowania na 100% a ja już wiekowa jestem....no chcę jeszcze ale też i boje się...
.kuwa ktos doczytał do końca to jest mistrz😂😂😂
 
No coś ty, deszczówka swiezutka, trzy dni temu u nas lało. Kopciuszki to takie malutkie ptaszki.
Do transferu podejdę tylko chyba muszę do psychiatry najpierw. Jestem maniaczka karmienia piersią....syna karmiłam 2.5 roku teraz tez zmierzam w tym kierunku...to będzie 5 lat z życia. Przy trzecim dziecku moje ciało już chyba sobie nie poradzi 😜a psychiatra aby mi przetłumaczył, że mleko modyfikowane to nie trucizna. No kuwa jak czytam skład to coś mnie strzela i nie podaje tego mleka. Karmienie piersią wymaga zaangażowania na 100% a ja już wiekowa jestem....no chcę jeszcze ale też i boje się...
.kuwa ktos doczytał do końca to jest mistrz😂😂😂
A balkonik już sobie sprawilaś starowinko?😂😂😂.
Moja siostra obydwóch synów na kupnym mleku wychowała i są zdrowi jak ryby ❤️
U mnie właśnie od godziny leje, i jagody przeszły mi koło nosa 🙄
A @bazylia128 jak cicho siedzi 🤔. Albo poszła się kąpać do tego źródełka czarodziejskiego 🤔. Samo picie nie starczy 😜
 
Pytanie do dziewczyn po stracie na wczesnym etapie, bo mój organizm zaczął się oczyszczać, dwa dni krwawiłam jak przy normalnym okresie o nisko-średnim natężeniu, a dziś już nic, tylko brzuch mnie boli. To nie za mało?
 
Pytanie do dziewczyn po stracie na wczesnym etapie, bo mój organizm zaczął się oczyszczać, dwa dni krwawiłam jak przy normalnym okresie o nisko-średnim natężeniu, a dziś już nic, tylko brzuch mnie boli. To nie za mało?
Ja przy pierwszych dwoch poronieniach mialam intensywne krwawienie a po ostatnim to prawie nic mi nie lecialo . Niewiem od czego to zależy 😞
 
Pytanie do dziewczyn po stracie na wczesnym etapie, bo mój organizm zaczął się oczyszczać, dwa dni krwawiłam jak przy normalnym okresie o nisko-średnim natężeniu, a dziś już nic, tylko brzuch mnie boli. To nie za mało?
Ja miałam takie lekkie krwawienie, czasem brązowe przez 6 dni. Z chwilowym przerwami bez plamienia.... hmm też nie wiem czy to dobrze czy źle 😖
 
A balkonik już sobie sprawilaś starowinko?😂😂😂.
Moja siostra obydwóch synów na kupnym mleku wychowała i są zdrowi jak ryby ❤
U mnie właśnie od godziny leje, i jagody przeszły mi koło nosa 🙄
A @bazylia128 jak cicho siedzi 🤔. Albo poszła się kąpać do tego źródełka czarodziejskiego 🤔. Samo picie nie starczy 😜

Dlatego u mnie tylko psychiatra i leczenie z tym karmieniem😂😂😂 Bazylia z mężem pewnie na spacerze albo z ulubioną bratową zaprzyjaźniła się i gadają sobie😜
 
reklama
Pytanie do dziewczyn po stracie na wczesnym etapie, bo mój organizm zaczął się oczyszczać, dwa dni krwawiłam jak przy normalnym okresie o nisko-średnim natężeniu, a dziś już nic, tylko brzuch mnie boli. To nie za mało?
Po poronieniu w 12 tc lało się ze mnie okropnie.
Po tym drugim miałam skapy okres (6tc), mało krwi, więcej skrzepów i krócej trwał.
Nie ma na to reguły,tak prawi moja ginekolog. Następny okres powinien być normalny.. U mnie nie był, dopiero trzeci okres był jak po staremu. Ale to też nie zwiastowało nic złego.
 
Do góry