reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny,powiedzcie mi czy przy braniu progesteronu (prolutex,duphaston,besins) przy nieudanym transferze, miesiaczka pojawiała się w terminie?
Jutro testuje ale boję się że przez ten niski progesteron w 8 dpt (5,34) jednak nic z tego,ale jeśli chodzi o miesiączki to nie mam absolutnie żadnych objawów,A termin przypadał na wczoraj...
 
Dziewczyny,powiedzcie mi czy przy braniu progesteronu (prolutex,duphaston,besins) przy nieudanym transferze, miesiaczka pojawiała się w terminie?
Jutro testuje ale boję się że przez ten niski progesteron w 8 dpt (5,34) jednak nic z tego,ale jeśli chodzi o miesiączki to nie mam absolutnie żadnych objawów,A termin przypadał na wczoraj...
Przeważnie nie powinno się dostać miesiączki podczas brania leków, ale jak zawsze są odstępstwa od reguły. Ja raz albo dwa razy ( już nie pamiętam) dostałam miesiączkę podczas brania leków 🤔
 
Motylku, w końcu zdradzasz swoje ukryte talenty 😘 Ciekawe co tam jeszcze przed nim ukrywasz 😜
Przed wami to nic się nie ukryje 🙊 Kocham rośliny, mam kolekcję storczyków botanicznych. Aktualnie czekam na swój ogród ale od dziecka siedzę u mamy w ogrodzie. Nie zapomnę jak kiedyś zerwałam wszystkie pąki narcyzów, sumiennie co do jednego, o taka ze mnie ogrodniczka 😂
 
Przed wami to nic się nie ukryje 🙊 Kocham rośliny, mam kolekcję storczyków botanicznych. Aktualnie czekam na swój ogród ale od dziecka siedzę u mamy w ogrodzie. Nie zapomnę jak kiedyś zerwałam wszystkie pąki narcyzów, sumiennie co do jednego, o taka ze mnie ogrodniczka 😂
Ale Ty budujesz dom czy jak? No pamiętam jak pytałaś o ogród na piasku 😊. Mnie dopiero natchnęło jak kupiłam swój własny dom, a właściwie pół domu 😜. A jak mieszkałam u mamy to tylko w warzywach pieliłam i to wsio co by tyczyło pracy przy roślinach 🙂
 
Ale Ty budujesz dom czy jak? No pamiętam jak pytałaś o ogród na piasku 😊. Mnie dopiero natchnęło jak kupiłam swój własny dom, a właściwie pół domu 😜. A jak mieszkałam u mamy to tylko w warzywach pieliłam i to wsio co by tyczyło pracy przy roślinach 🙂
Budujemy dom i wreszcie będę mogła poszaleć z roślinami 😁
 
Ale czad, będziesz miała nowiuśką chawirę😱😍😍. Zazdrooooo 😍
Jesteśmy na etapie stanu surowego zamkniętego. Jak wybieraliśmy projekt to jeszcze nie mieliśmy malutkiej ale pokój dla niej zaplanowaliśmy😀 co ciekawe mamy jeszcze jeden malutki pokoik "niby gościnny" , chyba przed meblowaniem muszę do transferu podejść 😜 wczoraj zrobiliśmy sobie grilla, córka kąpała się w deszczówce🙊 No i okazało się, że dom mamy już zamieszkały.... gniazdo uwiły sobie kopciuszki😍
 
reklama
Do góry