reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny gratuluję pięknej bety, trzymam mocno kciuki za przyrosty i kolekne wspaniałe wiaodmsoci ✊✊✊
Ja sie umówiłam na przyszła sobotę na usg i zovacyzm, w poniedziałek idę zbadać całą tarczycę i muszę mu wyniki wysłać. A progesteron przed wizytą będę badać.
Więc tak wygląda wstępnie u mnie.
Miłego dnia życzę 🙂
 
Wiecie co zgłupiałam, od czasu jak zostałam z jednym jajowodem pierwszy raz pomyślałam o tym żeby próbować a nóż jakims cudem nad cudami uda się naturalnie, i zaczęłam podczytywac jak to działa jak ma się tylko jeden. I jestem w szoku czy to naprawdę tak jest jak tu napisane, że wychwytuje?
"do zajścia w ciążę wystarcza: jeden działający jajnik i jeden drożny jajowód. Powiem więcej, sprawny jajowód przejmuje funkcję usuniętego-wychwytuje komórkę jajową zarówno z jajnika po którego stronie występuje ,jak i z jajnika po stronie przeciwnej."
Czyli że jak będę miała owulację to nieważne z której strony bo i tak mam szanse? Myślałam że lewy jajnik przypisany jest do lewego jajowodu i a prawy do prawego.
Witam Ja tu z krzaków wyskakuje byłam na tym forum dość długo i mam sentyment że czasami podczytuje i trzymam kciuki za wszystkie. Ja jestem doskonałym przykładem że można naturalnie zajść w ciążę z jednym jajowodem mi się udało to 2 razy a owulacja była po stronie niedrożności 😁 miałam dwa nieudane transfery w gyn centrum , a natura wygrała z jednym jajowodem który na dodatek jest jakto lekarz określił słabo drożny. Także nie trać nadziei 🤗
 
reklama
Dziewczyny nie dam rady Was nadrobić, wrocilam do pracy po postojowym i mega dużo roboty. Aleeeee zrobilam dzis betę. 7dpt wyniki 191😊😊😊 progesteron 26
O ja pierdziulę, jaka wielka 😱😍😍. Oby wszystko szło teraz w dobrym kierunku ❤️❤️❤️. Gratuluję z całego serca, bo wiem że bardzo długo się starałas ❤️❤️❤️
 
Do góry