reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny jestem, dopiero weszłam do domu i od razu odczytałam, kuwa nie wiem co napisać, bardzo się boję cieszyć bo wiem jak to różnie bywa. Kurde nie mogę przez ostatnie 2 dni poradzić sobie ze stresemZobacz załącznik 1149947
Masz 43 lajki, z takim wsparciem za 8 mcy będzie różowy bobaaaaaas!!!! [emoji123][emoji123][emoji123][emoji123]
 
Dziękuję dziewczyny 😘😘jesteście kochane 😍😍♥ juz w poniedziałek wiedziałam ,że ten sikacz to nie oszukaniec 😬popłakałam dwa dni ,pokrzyczałam ,a dzisiaj przyleciałam do Polski i od poniedziałku postaram się porobić trochę badań na własną rękę ,żeby móc podejść do kolejnej stymulacji bardziej przygotowana .W czwartek mam konsultacje telefoniczna z moja doktor i zobaczymy . 😘😘😘😘
Nie
@fredka84 ja już się gubie i nie wiem gdzie z toba pisac :D :D :D Chodz tu ;) Dziewczyny ale sie opilam dzisiaj tej wody ze zrodeklka tam pięknie jest ale tak nas komary sciely yyyhhh i taka herbatke sobie kupiłam w lidlu - jak wyprobuje to dam znac ;)
ona jest pyszna ostatnio moja ulubiona
 
reklama
Nie, jeszcze nie. Zobacz co się ostatnio na forum wydarzyło
Nie myśl co się złego wydarzyło ,zobaczysz ile jeszcze się dobrego wydarzy 😊😊
Dziękuję ❤️
Na pewno sie jakoś trzymasz? Jednak wtedy miałaś rację... Z tym sikancem 😢
Trzymam się ☺️dziękuję ...staram sobie tłumaczyć ,że nie mam na to wpływu ...i czy ja będę się dołowała czy nie ,to wyniku nie zmienię ,niestety ...Teraz jestem w Polsce i mam zamiar ten czas dobrze wykorzystać ,czytaj 😉zrobić duuuzo badań i naładować baterie z rodziną 😍
A Twoje dzisiejsze wyniki♥️..,nie ukrywam ,że podniosły mnie na duchu 💪💪💪
 
Do góry