reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Prawie nic nie czułam, tylko mnie kręciło czasem ale to od żarcia, bo się obzeralam 🤷. Tylko zaczęło mnie kłuć z boku, chyba jajnik ja miałam wieczorem ten jasny róż na wkładce, potem na drugi dzień też trochę poklulo i koniec. Czasem też czułam jak na okres, ale to parę razy, i może sobie to wmowilam? Nie robię sikanca, ja muszę czekać najpierw do poniedziałku a potem na serce, może wtedy się ogarnę
Przy trzycyfrowej sobie zrobisz na pamiątkę, będzie śliczna wyrazista krecha 😍😍😍
 
Trzymaj trzymaj, bo jeszcze kciuki bardzo potrzebne ❤. No ja ciągle nie mogę uwierzyć że wy wszystkie do mnie te gratulacje piszecie 🤦
Ja zawsze miałam na sztucznym, bo lekarz mówił że jest łatwiejszy do opanowania, czy coś.
Wszystkie wszystkie leki mam wymienić?
Acard 1x1
Encorton 15mg x 1
Neoparin 1x1
Prolutex 1x1
Duphaston 3x 1
Estrofem 3x 1
Utrogestan 4x 1
Gluckophage500mg 2x 1
Euthyrox N50 1x1
Wit D, modulator homocysteiny od Liliany, kwas foliowy metylowany
No i wsio
W nocy jak do kibla idę, nie muszę światła zapalać bo sama świecę 😜
Na co jest ten modulator homocysteiny?

I z jakiej firmy bierzesz kwas foliowy?
 
Dziewczyny, nadrobiłam w końcu te wszystkie posty od rana. Jesteście wszystkie zdrowo szurniete i najkochańsze na świecie ❤️❤️❤️.
@Mirka30 zrobiłaś kupę? To się normalnie czyta jak dobra komedię 😂. Nie dziwię się że korpo nam kibicowało 😂. Nawet nasza mistrzyni spokoju @Netiaskitchen się wciągnęła w szał oczekiwania 😂. Kurde, dziękuję jeszcze raz ❤️
No a jak inaczej, nie dało się inaczej!!! 😘😘😘Będzie dobrze, i będziesz gruba i bedziesz się turlać zamiast chodzić 🥰🥰🥰tego Ci życzę 😀❤️😘
 
Prawie nic nie czułam, tylko mnie kręciło czasem ale to od żarcia, bo się obzeralam 🤷. Tylko zaczęło mnie kłuć z boku, chyba jajnik ja miałam wieczorem ten jasny róż na wkładce, potem na drugi dzień też trochę poklulo i koniec. Czasem też czułam jak na okres, ale to parę razy, i może sobie to wmowilam? Nie robię sikanca, ja muszę czekać najpierw do poniedziałku a potem na serce, może wtedy się ogarnę
Nie rób sikanca, ja zrobiłam 9dpt I kreski nie było prawie wcale widać i takiego dola złapałam, że beta na bank spadła, a oczywiście rosła i się nie potrzebnie denerwowałam
 
reklama
Kwas mam teraz firmy Naturell czy coś. A wiesz że za bardzo nie wiem po co ten modulator 🤔. Pamiętam że kiedyś mi wyszła homocysteina lekko podwyższona i lekarka kazała brać witaminy z grupy B, nie wiem czy dobrze pamiętam
Ze względu na foliowy metylowany cały czas femibion brałam i teraz właśnie myślę że już pora przerzucić się na coś mniej budżetowego, dlatego pytałam.
 
Do góry