reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama

Widzialas to? Bocian...
Hehe moj mistrz od punkcji i transferu 😜 pieknie gada ale jak zapytałam przed transferem o moje Endo to jaki zły był, w końcu zmierzył . właśnie pisałam że oni w klinice nie zalecają badania proga po transferze. Dają trzy lutinusy oraz dwa duphastony, dawka dzienna. Uważają że wystarczy. U mnie po zmianie na prolutex lekarz z kliniki dołożył jeszcze jeden duphaston. No i przy tych lutinusach 7 dpt mialam progesteron 20.
 
U notariusza ponad 2godziny spędziłam, masakra. Jestem prawie bogata 😂. Żartuję, spłacam w całości swój kredyt hipoteczny, i trochę grosza zostaje na gorsze czasy.
Wyszłam od notariusza to chyba że 150 zapitalalam do domu, bo miałam 30km. Kuwa, oby do poniedziałku, będzie taki sam stres jak dziś 🤦
I z tym stresem to tak jeszcze trochę będzie 😊oswajaj go gada😀ja też czulam, ze to u Ciebie bedzie TEN transfer!!! Cieszę się, że mam w tym swój malusi udział 😊I naprawdę wierzę mocno , że już od teraz będzie dobrze!!! ❤️❤️❤️
 
Hehe moj mistrz od punkcji i transferu 😜 pieknie gada ale jak zapytałam przed transferem o moje Endo to jaki zły był, w końcu zmierzył . właśnie pisałam że oni w klinice nie zalecają badania proga po transferze. Dają trzy lutinusy oraz dwa duphastony, dawka dzienna. Uważają że wystarczy. U mnie po zmianie na prolutex lekarz z kliniki dołożył jeszcze jeden duphaston. No i przy tych lutinusach 7 dpt mialam progesteron 20.
U mnie jest tak samo !!! Oni maja taka sama taktykę bo mój prof. był w zespole z Szamatowiczem...
 
@Fredka serdeczne gratulacje, trzymam ogromne kciulasu za was. Powiedz mi jaki miałaś transferowany zarodek cykl naturalny czy sztuczny i jakie bierzesz teraz leki, bo w tych postach od wczoraj szukam i guzik wielki widzę🙂
Kiedy teraz betujesz ? Buziaki 😘😘😘
Trzymaj trzymaj, bo jeszcze kciuki bardzo potrzebne ❤️. No ja ciągle nie mogę uwierzyć że wy wszystkie do mnie te gratulacje piszecie 🤦
Ja zawsze miałam na sztucznym, bo lekarz mówił że jest łatwiejszy do opanowania, czy coś.
Wszystkie wszystkie leki mam wymienić?
Acard 1x1
Encorton 15mg x 1
Neoparin 1x1
Prolutex 1x1
Duphaston 3x 1
Estrofem 3x 1
Utrogestan 4x 1
Gluckophage500mg 2x 1
Euthyrox N50 1x1
Wit D, modulator homocysteiny od Liliany, kwas foliowy metylowany
No i wsio
W nocy jak do kibla idę, nie muszę światła zapalać bo sama świecę 😜
 
reklama
Do góry