reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny jestem, dopiero weszłam do domu i od razu odczytałam, kuwa nie wiem co napisać, bardzo się boję cieszyć bo wiem jak to różnie bywa. Kurde nie mogę przez ostatnie 2 dni poradzić sobie ze stresemZobacz załącznik 1149947
Wiedziałam że jak tylko się za coś wezmę i nie będę odświeżać co minutę forum, to pewnie się odezwiesz. Pisałam że musisz moja normę wyrobić! Aaaaaaaaa! Ale się cieszę! Gratuluję pozytywnej bety i trzymam kciukasy za przyrost, niech wszystko będzie dobrze!
 
Dziewczyny jestem, dopiero weszłam do domu i od razu odczytałam, kuwa nie wiem co napisać, bardzo się boję cieszyć bo wiem jak to różnie bywa. Kurde nie mogę przez ostatnie 2 dni poradzić sobie ze stresemZobacz załącznik 1149947
Super💓trzymam kciuki by odczytajac wynik z powtórki radość była tak sama a nawet większą. 😘😘😘
 
Dziewczyny jestem, dopiero weszłam do domu i od razu odczytałam, kuwa nie wiem co napisać, bardzo się boję cieszyć bo wiem jak to różnie bywa. Kurde nie mogę przez ostatnie 2 dni poradzić sobie ze stresemZobacz załącznik 1149947
Boże wiedziałam! Jak tylko napisałas o tym plamieniu! Miałam dokładnie tak samo!!!
I bete też miałam taka sama!!!
Aż mi się ręce trzęsą 🤣
Wiedziałam, wiedziałam że się uda❤️❤️❤️❤️❤️
 
reklama
Wiedziałam że jak tylko się za coś wezmę i nie będę odświeżać co minutę forum, to pewnie się odezwiesz. Pisałam że musisz moja normę wyrobić! Aaaaaaaaa! Ale się cieszę! Gratuluję pozytywnej bety i trzymam kciukasy za przyrost, niech wszystko będzie dobrze!
Jej, kochana skąd Ty masz siłę po tym wszystkim jeszcze mi gratulować ❤️. Dziękuję ❤️
 
Do góry