reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dzień dobry dziewczynki, dzisiaj mnie obudziło piękne słoneczko ale ma być u Nas dzisiaj 28 stopni, chyba umrę 😱
Btw, mąż mi dzisiaj wstrzyknąl wolniej i powiem Wam że jest lepiej 😁😁😁
Miłego dnia życzę wszystkim 😘
 

Załączniki

  • IMG_20200623_044924.jpg
    IMG_20200623_044924.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 83
Dokładnie. Post leczniczy, czyli ma mnie uleczyć z ewentualnych chorób wewnętrznych :(
Wiesz co ja teraz robilam kilkanascie dni codziennie oklady z borowiny na brzuch
To tez jest przeciwzapalne
Dam znac po 3 mies czy cos sie poprawilo☺️Ja niestety popelniam ten blad i jem niezdrowe przekaski:/ o ile jedzenie domowe i calkiem zdrowe to niestety tu podupadam..
Dasz rade tak zdrowo jesc??✊🏻✊🏻✊🏻
 
Przepraszam, mialam na myśli transfer.
Luzik :) jeszcze poczytam. Nie chce zrobić krzywdy sobie i swojemu dziecku to na pewno. Chce sobie jakos pomóc:)
Tez o tej diecie słyszałam dużo dobrego, może warto się poświecić. Tam się je tylko warzywa, owoce i kasze jeśli dobrze kojarzę?
W tej ksiazce jest 10 dni postu, w ktorym jemy tylko okreslone warzywa i owoce. 14 dni wychodzenia gdzie dodaje sie juz wszystkie warzywa i wszystkie owoce i 14 dni stabilizacji, gdzie zaczynamy jesc juz zdrowo po prostu.
Wiesz co ja teraz robilam kilkanascie dni codziennie oklady z borowiny na brzuch
To tez jest przeciwzapalne
Dam znac po 3 mies czy cos sie poprawilo☺️Ja niestety popelniam ten blad i jem niezdrowe przekaski:/ o ile jedzenie domowe i calkiem zdrowe to niestety tu podupadam..
Dasz rade tak zdrowo jesc??✊🏻✊🏻✊🏻
Daj znać kochana, spróbuje wszystkiego!
Dam radę jeść zdrowo bo już tak jem od jakiegoś roku :) ustalam sobie menu zgodnie z piramidą żywienia:) A tam podstawą są warzywa właśnie.
 
To już się zaczyna dziać 🙂! Super! Ale się @fredka84 ciesze ze coś się już dzieje u Ciebie 😘 Zastrzyki robisz zawsze rano?
Tak rano, przed pracą, bo potem nie mam za bardzo jak się schować w pracy. Wszędzie pełno ludzi 🙂. I chyba się odzwyczaiłam bo bolało jak skur.....syn😱. Robiłam dwa podejścia 🤦
 
reklama
Do góry