reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja slyszalam od stosujacych ze to nie dieta a post
Moze wywolac jakies wahania w organizmie i miec wplyw na jajeczkowanie (hormony)
Moze lepiej zdrow sie odzywiac, przejsc na zdrowe warzywa owoce i bogate w wit i mineraly skladniki? Kasze ryby herbata zielona, pestki oleje itp? Tak zeby nie zmniejszac drastycznie ilosci kalorii... bo Dabrowska to POST
Dokładnie. Post leczniczy, czyli ma mnie uleczyć z ewentualnych chorób wewnętrznych :(
 
reklama
A jesteś pewna, że Twój organizm dobrze zareaguje i się nie rozreguluje? Są bardzo skrajne opinie na temat tego postu, ja bym nie ryzykowała przed stymulacja.
No nie jestem, ale ja nie jestem przed symulacją tylko przed drugim transferem, który według mojego lekarza odbedzie się za 2 miesiące minimum, bo jestem bo ciąży biochemicznej.
 
@anett96 kochana łączę się z Tobą w bólu. U mnie też ten poniedziałek był bezlitosny. Jeszcze na domiar złego zepsuł się samochód [emoji35]
Ale dziś już wstałam w dobrym nastroju. Jestem spokojna i zaczynam przygotowania do kolejnego transferu.
Dostałam na urodziny książkę z programem postu dr. Ewy Dąbrowskiej i chyba się skuszę. Robiła któraś taki post leczniczo?
Wczorajszy dzień był okropny. Ja wieczorem to sobie pomyślałam że tylko brakowało żeby ptak na mnie nas.ral i by był komplet pecha [emoji23]
 
No właśnie bardzo restrykcyjna, bo tam zjadasz 800 kcal i chodzi o to zeby organizm właczyl odzywianie wewnetrzne i pozbywal się chorob. Spalał je po prostu. Chyba spróbuje, bo moja kolezanka robi sobie taki detoks raz na jakis czas i jest wszystko super.


No widzisz ja to leń jestem :D jak mam rozpisane wszystko od A do Z to wolę to wykorzystać. No nic. Poczytam jeszcze opinie i podejmę decyzję 😊 ale obiecują dużo. Świadectwa osób, które post uleczył są niesamowite.
Tez o tej diecie słyszałam dużo dobrego, może warto się poświecić. Tam się je tylko warzywa, owoce i kasze jeśli dobrze kojarzę?
 
reklama
Do góry