reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jakieś procedury dodatkowe ah, embrioglue ??
Dwa zarodki??
No będą dwa, AH było ostatnio i nic. Przy synu nie miałam nic i się udało. Przy biochemicznej wszystko łącznie z EG i była dooopa. Zastanawiam się nad dodatkowymi lekami czy coś. Jeszcze dzisiaj sezon urlopowy w pracy mnie zaskoczył i o ile okres mi się mocno nie opóźni to nie dam rady podejść w tym cyklu qurde :realmad:
Edit: ile ważne są badania infekcyjne ? I te chlamydie itp?
 
No będą dwa, AH było ostatnio i nic. Przy synu nie miałam nic i się udało. Przy biochemicznej wszystko łącznie z EG i była dooopa. Zastanawiam się nad dodatkowymi lekami czy coś. Jeszcze dzisiaj sezon urlopowy w pracy mnie zaskoczył i o ile okres mi się mocno nie opóźni to nie dam rady podejść w tym cyklu qurde :realmad:
Edit: ile ważne są badania infekcyjne ? I te chlamydie itp?
Z reguły badania ważne są 6 miesięcy. Przynajmniej w mojej klinice tak było.
 
Noo, okolice mamy w miarę spoko 😊
A ja, wyglądam jak przez okno, jak stary, zboczony, gruby dziad 😜
Wy też się pokażcie! 🙂
Wow, Mirka, ale jesteś ostra dżaga😍. W życiu bym nie pomyślała że jesteś tak fajna i zabawna😜. Masz śliczne oczyska 😘😘😘
Wyślę ci na priva
 
Ostatnia edycja:
No będą dwa, AH było ostatnio i nic. Przy synu nie miałam nic i się udało. Przy biochemicznej wszystko łącznie z EG i była dooopa. Zastanawiam się nad dodatkowymi lekami czy coś. Jeszcze dzisiaj sezon urlopowy w pracy mnie zaskoczył i o ile okres mi się mocno nie opóźni to nie dam rady podejść w tym cyklu qurde :realmad:
Edit: ile ważne są badania infekcyjne ? I te chlamydie itp?
Z tego co pamietam 6 m-cy. A nie możesz z pracy na transfer wyskoczyć;))).
Pyk i jesteś w ciąży;))
 
reklama
Tym bardziej mi przykro ❤. Wiem kochana co czujesz 😘 Ja 3razy zero i raz 8🙁.
Masz jeszcze zarodki?
Mam jeszcze 2 zarodki ale boje się podchodzić.Miałam już histeroskopia,laparoskopię ,immunologia przebadana(obstawiona byłam lekami)i już nie wiem co dalej robić..Nie chce tak na ślepo podchodzić.Zawsze miałam transfer na cyklu sztucznym teraz myśle ze może spróbować na naturalnym ..
 
Do góry