reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dopiero za 10 dni. Wydaje się to wiecznością, ale co zrobisz.
Beta nie wskazuje na dwa, jakoś super wysoka nie jest.
W sobotę dla swojego świętego spokoju powtórzę;))
Ty się zaczynasz przygotowywać??
Piszecie o braniu magnezu w ciąży jaki poblecacie ?? Może być Magne B6 forte ??
Bardzo dobry magnez, dla mnie najlepszy😉Polecam!
 
reklama
Mam jeszcze 2 zarodki ale boje się podchodzić.Miałam już histeroskopia,laparoskopię ,immunologia przebadana(obstawiona byłam lekami)i już nie wiem co dalej robić..Nie chce tak na ślepo podchodzić.Zawsze miałam transfer na cyklu sztucznym teraz myśle ze może spróbować na naturalnym ..
A jesteś po immunopresji czy po accofilu?
 
Kobietki ja mam taka prosbe o leki do stymulacji. Jak by ktoras miała odsprzedac troche taniej to ja bardzo chętnie 😊 Teraz bede podchodzic do czwartej juz stymulacji i nie będę miała juz refundacji, a ceny na 100 % sa z kosmosu😱😱
Nic mi nie zostało do stymulacji. Wszystko rozdałam.
W razie czego 1 op. Luteiny i estrofem ;)
 
reklama
Do góry